7 moteriški aromatai, kurie sugundys bet kurį vyrą

Subtilus ir toks lengvas, o gal sodrus, neįprastas, pabrėžiantis tavo išskirtinumą - kuris aromatas labiausiai atspindėtų tave?

Sun Di Gioia, Giorgio ArmaniŠiltas, šiek tiek rūgštokas, o tuo pačiu kartumo prieskonį turintis saulės įkaitintos odos aromatas... Tarsi romantiškos atostogos prie jūros, kai saulei leidžiantis gali mėgautis baltą suknelę lengvai plazdenančiu vėjeliu. Moteriškumas, sklindantis iš vidaus.


Moon Dance, Juliette Has a GunTarsi gundanti paslaptis buteliuke. Moteriai, kuri mėgsta stebėti pasaulį, kuri mėgaujasi vakarėjančia vėsa ir ryto rasa. Ji spinduliuoja ramybę, pasitikėjimą savimi ir visuomet žino, kad pasaulis priklauso tik jai.


Shalimar Souffle De Parfum, GuerlainLabai moteriškas, sodrus ir unikalus aromatas, sukurtas toms, kurios turi drąsos - drąsos būti savimi. Aromatas, kuris palieka pėdsaką atmintyje, kuris kelia malonius jausmus ir sužadina giliausius prisiminimus apie ją - tą vienintelę.


Signorina Misteriosa, Salvatore FerragamoTai seksualumas ir tyrumas - dvi visiškos priešingybės, taip tobulai persipinančios ir papildančios viena kitą. Moteriai, kuri mėgsta žaisti gyvenimą. Švelniai ir ramiai, tuo pačiu tokiai aistringai ir neturinčiai jokių tabu.


Live Irresistible, GivenchySvaiginantis rožės žiedų aromatas - šiek tiek saldus, gundantis ir paliečiantis jautriausias stygas. Sukurtas moteriai, kuri nori šypsotis ir dovanoti džiaugsmą. Tai, kuri myli ir nori būti mylima. Švelni romantika, sklaidanti ore.


Candy Kiss, PradaJi kaip saldus vanilinis saldainis, kurio taip norisi paragauti. Vos prisilietus lūpomis supranti, kad negalėsi sustoti. Tarsi intymi pagunda, kuriai neįmanoma atsispirti.


Jasmin Angélique, Atelier CologneKaip pavasarinė gaiva, kurioje persipina citrusų gaiva ir jazminų švelnumas. Emocija, į kurią pasineri visa savo siela. Moteriai, kuri mėgsta būti pastebėta.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis