PRIEŠ IR PO: nerealu, kaip pasikeitė ši moteris po naujos šukuosenos

Viename Floridos grožio salonų apsilankė moteris, kurios plaukai buvo tikrąja to žodžio prasme milžiniški ir šaukte šaukėsi pokyčių. Holly nusprendė nusirėžti ne vienerius metus augintas kasas, nes jau šį rudenį ji švęs savo vestuves.

Nuo vaikystės Holly tėtis kartojo, kad gražios tik tos moterys, kurių plaukai yra ilgi. Taigi, daugybę metų ji tiesiog bijojo kirpti plaukus, mat tikėjo, kad su trumpa šukuosena dings moteriškumas. Šiandien apsaugininke dirbanti Holly pagaliau nusprendė atsisakyti vaikystės įsitikinimų. Salono meistrų ji prašė neriboti savo fantazijų ir apkirpti taip, kaip jiems patiems atrodo geriausia. Moteris norėjo tik viena - kad išvaizdos pokyčiai būtų kardinalūs.

Į darbą kibusi plaukų stilistė Sara Pestella ir jos kolega Jeremy Hartfieldas paplušėjo iš peties. Holly pokyčiai - neįtikėtini. Ilgieji plaukai nutrumpinti daugiau nei perpus, anksčiau buvę žemiau juosmens, dabar jie nesiekia net pečių. Salono "Avant Garde Salon" stilistai ne tik sukūrė naują šukuoseną, pakeitė plaukų spalvą, bet ir atliko nuostabų makiažą. Po išvaizdos pokyčių Holly beveik neįmanoma atpažinti!

Instagram nuotr.

Instagram nuotr.

A post shared by saramay_24 (@saramay_24) on Apr 14, 2017 at 7:39am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis