Norinčioms spindinčios odos - žaliosios arbatos magija

Nepaisant amžiaus ar gyvenimo būdo, kiekviena moteris nori turėti sveiką, žvilgančią bei skaisčią veido odą. Jos priežiūra – svarbus ritualas mūsų kasdienybėje. Tobula veido oda, ne tik sveiko žmogaus atspindys, bet ir „sielos veidrodis“, suteikiantis pasitikėjimo savimi.

Neįmanoma turėti tobulos odos, jeigu ja nesirūpinama. Todėl verta išbandyti žaliosios arbatos stebuklingąsias savybes. Apie šio ingrediento naudą sveikatai esame girdėję ne vienas. Ji gerina savijautą, o to atspindys matomas žvalioje veido odoje!


Žaliąja arbata praturtintą kosmetikos liniją pristačiusi korėjiečių kompanija „Tony Moly“ skambiai ją pavadino „Chok Chok Green Tea“. Korėjiečių kalboje „Chok Chok“ reiškia gaivų, jaunatvišką ir natūralų odos spindesį. Natūraliai spindinti veido oda – grožio tendencija, užkariavusi ne tik Korėją, bet ir visą pasaulį.Nepamiršk, kad žalioji arbata naudinga ne tik veido odai, bet ir visam kūnui! Šiuo ingredientu praturtina vonios druska turi detoksikuojantį ir liekninantį poveikį, molio kaukės puikiai valo odą, o kūnui skirti losjonai ramina ir atgaivina. Atkreipk dėmesį į priemones, savo sudėtyje turinčias žaliosios arbatos ir mėgaukis akivaizdžiai sveikesne ir labiau spindinčia oda.


ŽALIOSIOS ARBATOS NAUDA


Žvilganti oda


Dideliu antioksidantų kiekiu pasižyminti žalioji arbata, jau ilgą laiką naudojama odos priežiūros priemonių gamyboje. Antioksidantai ramina sudirgusią odą, turi senėjimo stabdymo savybių, dėl kurių neleidžia atsirasti raukšlėms bei kitoms odos ligoms. Profesionalūs specialistai vertina žaliąją arbatą ir rekomenduoja ja praturtintas kosmetikos priemones kiekvienam, kuris nori turėti sveiką, švarią, žvilgančią odą. 


Priešuždegiminės savybės


Žalioji arbata taip pat puikiai vertinama dėl savo priešuždegiminių savybių. Ji apsaugo odą nuo įvairių teršalų bei kenksmingų spindulių, taip pat mažina dirginimą, paraudimą ir patinimą. Be to, žalioji arbata yra galingas antibakterinis preparatas, skirtas žaizdelėms gydyti, tačiau neužkemšantis porų. Oda lengviau kovoja su infekcijomis, taip mažindama bakterijų kiekį, kuris skatina aknės atsiradimą.


Vitaminų nauda


Žaliosios arbatos sudėtis – tai vitaminų B2 ir E gausa. Vitaminas B2 atsakingas už elastingos bei jaunatviškos odos gyvavimą, tuo tarpu vitaminas E skatina naujų odos ląstelių augimą ir palaiko odos drėgmės lygį. Sudėtyje esantys taninai padeda susitraukti kraujagyslėms aplink akis ir mažina juodus ratilus po akimis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis