Grožio receptas tiesiai iš lietuvės, kuri konkurse „Miss Europe World“ iškovojo karūną

Vilnietė Julija Krekšina (22 metai) praeitą savaitę Beirute vykusiame konkurse „Miss Europe World 2018“ laimėjo pirmosios vicemis karūną ir titulą. Ši mergina atkreipė į konkursą atvykusių žiniasklaidos atstovų dėmesį.

Konkursas atėmė visas jėgas

Taip nutiko ne tik dėl išskirtinio merginos grožio, bet ir dėl to, kad konkurso finale modelis nualpo net tris kartus.

„Iki finalo vyko sunkus darbas, tekdavo miegoti ne daugiau kaip po 4 ar 5 valandas, tad nuovargis buvo didžiulis. Net keletą kartų norėjosi viską mesti ir sugrįžti namo, bet visgi Julija sukaupė visas jėgas ir sulaukė finalo. Konkurso metu lietuvaitė ant scenos nualpo 3 kartus. Nors buvo nualpusi ir dar viena dalyvė, tačiau visas dėmesys atiteko Julijai“, - pasakojo nugalėtojos mama Kristina Sobeckytė-Ragožienė.

Kaip merginai pavyksta puoselėti savo grožį?

Specialiai portalui Cosmopolitan.lt Julija atskleidė savo plaukų kaukės receptą: „Paimu, kokias tik galiu gauti, B grupės vitamino ampules, 1 kiaušinio trynį, pusę citrinos ir gero aliejaus 2-3 šaukštus. Visus ingredientus supilu į indą, kurį galima kaitinti ir šiek tiek pašildau.

Asmeninis archyvas

Kaukė turi būti šilta, tuomet geriau įsigeria bei malonesnis pojūtis galvos odai. Paruoštą masę įtrinu į sudrėkintos galvos odą. Plaukus laikau šiltai aprišus nuo pusės iki vienos valandos. Ištrenku. Po šių procedūrų plaukai būna atsigavę ir blizgūs. O tai juk labai svarbu kiekvienai moteriai.“

Nuotraukų autoriai: Karim Ramadane, Roberta Simonini

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis