Specialistė: natūraliai riestas, išraiškingas blakstienas gali turėti kiekviena

Artėja didžiosios metų šventės, o kartu su jomis – ir rūpestis, kaip atrodyti nepriekaištingai visoje gausybėje vakarėlių, pobūvių ir susitikimų. Stilistė, išskirtinį Lietuvoje HD Brows sertifikatą turinti Elinga Venclovienė tikina, kad lankytis grožio salone prieš kiekvieną vakarėlį – tikrai nebūtina.

Štai kelios ekspertės paslaptys, kaip spinduliuoti nepriekaištingu ir, svarbiausia, natūraliu grožiu per šias Kalėdas. Kerinčios blakstienos, veidą formuojantys antakiai ir raudonos lūpos – visa tai kiekviena moteris gali turėti kasdien, vos pakilusi iš lovos.


Visų pirma, blakstienos. Būtent jos kuria mūsų žvilgsnį ir išbaigia įvaizdį. Ilgos, tankios, riestos – apsilankius pas makiažo meistrus, įprasta jų salonus palikti plevėsuojant priklijuotomis ar priaugintomis blakstienomis. Tačiau E. Venclovienė atskleidžia, kad tai – ne vienintelė išeitis.


Daugelis moterų, tikina specialistė, iš prigimties turi ilgas ir dailias blakstienas, tačiau ne visos tai žino, nes blakstienos tiesiog yra per... tiesios. Pasirodo, užriestos ir vos šiek tiek padailintos tušu jos kuria lygiai tokį pat įspūdį, kaip priklijuotos dirbtinės blakstienos.


„Dažna moteris, pažvelgusi į veidrodį ir atidžiau patyrinėjusi savo akis, pastebės, kad viskas, ko reikia atrodyti stulbinamai, jau atsispindi tame veidrodyje – tereikia tai atskleisti. Pavyzdžiui, dažna priežastis, kodėl klientės nori dailinti akis, yra šiek tiek užkritę viršutiniai vokai. Blakstienų užrietimas atveria akį – pakelia voką ir atskleidžia gilų žvilgsnį. Tai – labai subtili ir ypatinga blakstienų savybė, kurią linkėčiau išbandyti kiekvienai“, - sako E. Venclovienė.


Lietuvoje vis dar menkai žinoma ir retame salone teikiama ilgalaikio blakstienų rietimo paslauga yra itin populiari Vakarų pasaulyje, ją dažnai renkasi ir savo blakstienas bei natūralumą tausoti siekiančios žinomos moterys.


Pasak E. Venclovienės, ši procedūra trunka kiek ilgiau nei valandą, jos metu klientės blakstienos užriečiamos ant silikoninio riestuko ir suvilgomos specialiomis medžiagomis, kurios riestas ir ilgas blakstienas išlaiko iki 6 savaičių. Taigi, šypsosi specialistė, paprastai šios procedūros ir HD Brows procedūros antakiams užtenka, kad klientės spindėtų natūraliu grožiu visą šventinį laikotarpį be jokių rūpesčių.


Pasak E. Venclovienės, blakstienų rietimą klientės giria ir dėl to, kad jis leidžia natūraliai elgtis su savo akimis: jas liesti, trinti, plauti, valyti – kadangi nėra klijuojamos ar priauginamos dirbtinės blakstienos, tad nereikia ir baimintis, kad jos iškris.


Po rietimo blakstienos taip pat padažomos – odos niekaip neveikiantys dažai irgi išlieka kelias savaites, taigi kasdienės grožio procedūros gerokai sutrumpėja. Na, o kuriant šventinį įvaizdį užtenka tokias blakstienas porą kartų perbraukti tušo šepetėliu ir jos tampa tokio ilgio, storumo ir tankumo, koks paprastai išgaunamas tik klijuojant dirbtines blakstienas.


E. Venclovienė primena nepamiršti ir klasikos: blakstienas retsykiais vos vos suvilgyti ricinos aliejumi – taip jos gaus pakankamai drėgmės ir augs greičiau. Pasirūpinus blakstienomis, stilistė ragina nepamiršti ir antakių – jie formuoja mūsų veidą ir gali iš esmės keisti moters (ar vyro) išvaizdą.


Tankūs, sušukuoti į viršų, natūralūs (taigi, nudažyti tik plaukeliai, bet ne oda), vienodos išraiškingos formos – tokie jau kelerius metus madingi antakiai leis išvengti grožio salonų ir vos keliais šepetėlio brūkštelėjimais užtikrinti nepriekaištingą įvaizdį.


E. Venclovienė pataria labai saugoti antakių odą: neleisti meistrams plaukelių šalinti tik vašku ar pincetu – tai gali pažeisti, dirginti odą ir antakį, berti, raudonuoti ar net kraujuoti. Saugiausias tarptautiniu mastu pripažįstamas šios grožio procedūros būdas: skirtingų technikų derinimas, didžiausią plaukelių dalį šalinant odai niekaip nekenkiančiu siūlu.


Galiausiai – lūpos. Raudona ir šiemet ypatingai populiari rožinė visuomet bus teisingas sprendimas. Tik svarbu šaltuoju metų laiku tinkamai drėkinti lūpas: neleisti joms sausėti ir skeldėti. Prieš tepant lūpų dažus, reikėtų visuomet pasitepti balzamu, leisti lūpoms sudrėkti ir išsilyginti, tuomet nuvalyti balzamo likutį ir padengti lūpas dažais.


E. Venclovienė taip pat primena, jog tiek lūpas, tiek odą balzamu ar kremu drėkinti reikėtų bent pusvalandį iki tol, kol išeinate į lauką – kad priemonės spėtų susigerti. Kitu atveju jos trauks šaltį ir kurs priešingą poveikį.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis