Kotryna Kozlovaitė: kaip keitėsi jos įpročiai tapus modeliu

Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas – neatskiriama grožio industrijoje dirbančių moterų kasdienybė. Manekenė Kotryna Kozlovaitė pasakoja, jog pradėjus tarptautinę karjerą, jai teko kiek pakeisti savo įprastą dienotvarkę ir išmokti naujų įpročių keliaujant.

Modeliais dirbančių merginų gyvenimo būdas skiriasi nuo mums įprasto kasdienio ritmo - tenka daugiau keliauti, ne taip lengva laikytis sveikos mitybos principų, rasti laiko sportui. O nepriekaištingai atrodyti turi kiekvieną minutę.


„Modeliu tapau sulaukusi 17 metų. Tokio amžiaus dar nežinojau, kaip svarbu yra save saugoti ir tinkamai savimi rūpintis. Pradėjus dirbti profesionaliai, ėmiau suprasti, jog privalu naudoti tinkamą kosmetiką, valgyti sveiką ir subalansuotą maistą, daug miegoti, lankytis pas kosmetologę. Šis supratimas atėjo pamažu, įgaunant patirties. Taip pat turiu vyresnių ir labiau patyrusių draugių, kurios davė naudingų patarimų apie sveiką gyvenseną. Vėliau ėmiau pati pastebėti rezultatus“, – pasakoja K.Kozlovaitė.


Manekenė sako, jog dėl profesijos tenka daug ir nuolatos keliauti. Dažnai tai nuvargina, o fotosesijų metu privalu atrodyti nepriekaištingai. Todėl toks darbo pobūdis ją privertė išmokti naujų įpročių, kurie jai leistų net ir skrydžių ar tolimų kelionių metu jaustis gerai.„Kelionių metu stengsiuosi gerai ir sveikai pavalgyti prieš skrydį. Taip darau tam, kad netektų pirkti nesveiko maisto oro uoste. Stengiuosi valgyti daug vaisių – juose yra angliavandenių, tad tokiu būdu palaikau energiją. Geriu vandenį, vartoju vitaminą D3 ir maisto papildus „Biocell Beauty Shots“, kurie padeda puoselėti gražią odą ir stiprina plaukus. Šie produktai man taip pat padeda jaustis gerai“, – apie mitybą kelionių metu pasakojo modelis.


Modeliams itin svarbi „švari“ ir sveika mityba, todėl kartais 1-2 dienas Kotryna maitinasi tik įvairiomis sultimis. Anot jos, tai akivaizdžiai pagerina savijautą, išvalo organizmą. „Negaliu sakyti kad mano mityba visada griežta, bet stengiuosi valgyti sveikai. Būna dienų, kai pavalgau tik pusryčius ir lengvai užkandu vakare. Tuomet kitą rytą atsikeliu su plokščiu pilvu, bet su skausmu skrandyje“, – teigia ji.


Žinomos merginos teigimu, palaikyti gerą savijautą padeda ir limfodrenažiniai masažai, pavyzdžiui įvyniojimai dumbliais, medumi ar kavos tirščiais.K.Kozlovaitė nuogąstauja, jog kartais dėl kelionių jai tenka praleisti sporto užsiėmimus, ypač, jei skrenda keletui dienų. Anot manekenės, dažniausiai ji dirba nuo ryto iki vakaro, o namuose būna tik vėlų vakarą, todėl dažnai būna sunku rasti jėgų sportui. Tačiau išvykus ilgesniam laikui - 2-3 savaitėms - būtinai apsilanko sporto klube.


„Darbas įpareigoja atrodyti pailsėjusia, žvalia bei turėti gražią figūrą. Kadangi tenka daug skraidyti, o tai vargina organizmą, stengiuosi atrasti laiko sau. Kartais prisileidžiu karštą vonią, nueinu į masažą, arba tiesiog pasilepinu drėkinančia veido kauke. Būna dienų, kai nueinu miegoti labai vėlai, todėl kitą dieną stengiuosi pasnausti pietų miego – tai puikiai padeda atsigauti“, – tikina mergina.


Kotryna pabrėžia, jog didžiausia grožio ir geros savijautos paslaptis yra miegas, o geriausias ir kokybiškiausias jis būna nuo 22:30 iki 7:00. Atsikėlus tai padeda ne tik atrodyti, bet ir jaustis puikiai.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis