Blakstienos kaip iš reklamos: vizažistas atskleidė kelis naudingus triukus

Būtent tokios, apie kurias kiekviena svajoja!

Kiekvieną kartą, kai tik sukuriamas naujas blakstienų tušas, reklama žada stebuklus - tokios apimties ir ilgio dar nebuvo! O realybėje ir vėl nieko naujo - blakstienos nė iš tolo neatrodo taip, kaip reklamoje. Mums meluoja tiesiai į akis, ar pačios darome kažką ne taip?


Nebūkime naivios - reklama yra reklama, tad nereikėtų tikėtis, kad tie patys stebuklai įvyks ir realybėje. Jau vien dėl to, kad daugumoje reklamų filmuojasi tik įspūdingomis natūraliomis blakstienomis pasidžiaugti galinčios merginos arba modeliai, kurių blakstienos net nėra natūralios. Tačiau tai, kad efektas nebus toks įspūdingas, nereiškia, kad jo nebus visai. Svarbiausia, išmokti atskirti gerą tušą nuo... ne tokio gero. 


Svajojančios apie tankesnes blakstienas dažnai daro vieną klaidą - renkasi blakstienų tušą su maksimaliai dideliu šepetėliu. Reklama žada dar nematytą apimtį, bet ar tai pasiteisina realybėje? Dažniausiai ne. Blakstienų tušo šepetėlis turi būti proporcingas tavo akių dydžiui - tik tokiu būdu galėsi padažyti blakstienas nuo pat jų šaknų. Geriausia rinktis tiesų ir ploną šepetėlį, tačiau ne silikoninį - pastarieji labiau ilgina, nei tankina. Jei šepetėlis standartinis, pagamintas senuoju principu „vielutė ir šereliai“ - galėsi jį lengvai išlenkti, taip suteikdama blakstienoms ne tik apimties, bet ir riestumo. 

Geras blakstienų tušas turi atlaikyti visą dieną. Tačiau dauguma ypatingą apimtį žadančių tušų labai greitai išdžiūsta ir pradeda byrėti, todėl makiažo specialistai kasdieniam makiažui siūlo rinktis paprastą tušą ir jį dažyti keliais sluoksniais.  


Jei įsižiūrėtum į blakstienų tušų reklamas, pastebėtum, kaip nepriekaištingai tamsios blakstienos susilieja su akies voku. Šis triukas tiesiog genialus norint sukurti tankumo įspūdį, tačiau tau prireiks minkšto juodo akių pieštuko. Juo turi nubrėžti liniją (ar taškelius) pačioje blakstienų augimo linijoje. Tokiu būdu užpildydama tarpelius tarp blakstienų, vizualiai sujungsi jas į vieną visumą ir suteiksi žvilgsniui daugiau išraiškingumo. 


Blakstienų pagrindą dažyk tirščiau, nei galiukus. Vieną kartą perbrauk tušu tik ties pagrindu, atlikdama zigzago judesius - šepetėliu slinkdama į viršų ir tuo pačiu judindama į šonus. Sustok maždaug ties blakstienų vidurių, o tuomet perbrauk dar kartelį - šį kartą per visą blakstienų ilgį. Galiukai bus padažyti, tačiau nesulipę ir natūraliai atrodantys, o ties blakstienų pagrindu sukursi tankumo įspūdį. 


Tikriausiai atkreipei dėmesį, kad dažant blakstienas keliais sluoksniais, dažniausiai jos atrodo ne tankesnės, o paprasčiausiai aplipusios tušo pertekliumi. Tai nutinka dėl vieno netikusio mūsų įpročio - padažome vieną blakstieną, tuomet kitą ir vėl viską pakartojame. Pasimokyk iš savo klaidų ir keisk taktiką. Pirmiausia pilnai padažyk vieną akį, o tuomet jau kitą. Svarbu nelaukti, kol pirmasis sluoksnis uždžius. Padažiusi kairę akį vienu tušo sluoksniu, iškart padažyk antru. Tuomet viską pakartok su dešine akimi. 


Blakstienų tušu kurk skirtingus įvaizdžius: jei daugiau tušo paskirstysi ties blakstienų viduriu, tiesiai virš rainelės, sukursi apvalesnių, gilesnių akių įspūdį, jei stipriau padažysi blakstienas ties išoriniais akių kampučiais, sukursi paslaptingesnį katės žvilgsnį. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis