Specialistė atskleidė, kokios šukuosenos ir plaukų spalvos madingiausios šiais metais

Jauti, kad atėjo metas įvaizdžio pokyčiams? Tuomet siūlome paskaityti, kokias tendencijas į mūsų gyvenimus atpūtė atkeliavęs ruduo.

Po šiltos ir svaiginančios vasaros pasitinkame spalvingą ir stilingą rudenį. Šį sezoną didieji mados namai atsigręžia į praėjusių dešimtmečių siluetus – neseniai pristatytose kolekcijose galime išvysti netikėtus laikotarpių derinius. Netyla ir grožio specialistai. Grožio studijoje „Stella“ vykusiose grožio dirbtuvėse mados, šukuosenų bei vizažo meistrai aptarė svarbiausias šių metų tendencijas. 


Stilistė Rūta Čepulienė
Stilistė Rūta Čepulienė
„Alina Paurazė photography“

Plaukuose – varis, neonas, pelenų ruda


Mados ekspertės atkreipia dėmesį, jog spalvingumas plaukuose išlieka ir šįmet. Keičiasi tik atspalviai ir jų tarpusavio žaismė: „Šviesiems plaukams šį sezoną bus derinami vario, riešuto rudos, šalto smėlio, karamelės atspalviai. Populiarus išliks ombre efektas, nors ir tamsesnės spalvos prie šaknų liks mažiau nei anksčiau. Brunetėms būdingi tamsaus šokolado, espresso kavos, o taip pat ir burgundiškasis ar pelenų rudos atspalviai“. – komentuoja stilistė Rūta Čepulienė.


Merginos ir moterys, nebijančios ryškių spalvų, šį sezoną galės eksperimentuoti su neonu bei kitais itin ryškiais oranžinės, žalios, mėlynos žymeklių atspalviais. Svarbu žinoti tai, kad į madą sugrįžta ir įvairūs plaukų aksesuarai bei blizgučiai.


Nuo vaikiškų kirpčiukų iki pirmosios ponios įvaizdžio


Kalbėdama apie šukuosenas bei kirpimus R. Čepulienė pabrėžia, kad šioje srityje taisyklių nėra. Kolekcijose galima rasti daugybę skirtingų įvaizdžių, tiksiančių ir rafinuotai damai, ir sportinį stilių mėgstančiai ar itin ekspresyviai merginai ar moteriai.


Ir vėl populiarūs tampa praeito šimtmečio aštuntajame dešimtmetyje išpopuliarėję pariesti plaukų galai. Taip pat galime išvysti į madą sugrįžtančius kiek kreivus vaikiškus kirpčiukus, garbanas ar itin griežtą kirpimą.


Šukuosenų srityje taip pat vyrauja eklektika. Atsižvelgiant į individualų pasirinkimą, siūloma derinti įvaizdžius, pabrėžiančius natūralų grožį, praktiškumą ar eleganciją. Kolekcijose rasime ir žemai surištas kasdienes uodegėles, ir rafinuotas damos šukuosenas ar neoninį dažymą, pabrėžiantį tiesų ir lygų sušukavimą.


„Gyvename tiesiog puikiais laikais, kai klestinti grožio pramonė gali mums pasiūlyti teik daug inovatyvių ir neinvazinių būdų, leidžiančių susikurti tokią save, apie kokią svajojame. Svarbiausia – nebijoti eksperimentuoti, ieškant tiek sau tinkamų grožio procedūrų, tiek stiliaus bei mados akcentų“, – reziumuoja grožio studijos vadovė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis