Rekomenduojame! Su nepageidaujamais plaukeliais susidorosi lengvai ir ilgam laikui

Tankūs, vešlūs plaukai – nuostabu. Bet tik ne ant rankų, kojų ir kur kas intymesnių vietų. Ten jie mus erzina visada – nepriklausomai nei nuo sezono, nei nuo mylimojo žodžių.

Šalin juos, šalin! Tačiau kokiu būdu jų atsikratyti? Skusi skustuvu – vargu ar išvengsi įaugusių plaukelių, o gal net skausmingų įbrėžimų, be to, rezultatas bus neidealus ir neilgalaikis, vos po keleto dienų vėl sieksi skustuvo. Pašalinti vašku ar cukrumi, plaukeliai neataugs ilgiau, tačiau koks ilgas, palyginti skausmingas ir odai nemaloningas bus tas šalinimo procesas! O kad atsikratytum plaukelių lazeriu, elektros ar šviesos impulsais, teks iš širdies pataupyti ne vieną mėnesį, gal net metus... 


Eureka! Investuok į epiliatorių! Juo plaukelius išrausi su šaknimis, tad jie palyginti negreitai ataugs ir bus vis retesni, vis plonesni. Būgštauji, kad skaudės? Pamiršk, ką kalbėjo bandžiusios pirmuosius epiliatorius, – technologijos tobulėja sparčiai, tad dabar su plaukeliais atsisveikinsi (taip, patikėk, tikrai!) visai neskaudžiai. Ir greitai. Siūlome išbandyti naująjį epiliatorių PANASONIC ES-EL8A! Jokių nemalonių pojūčių, jokių nepatogių pozų, jokių nepasiekiamų plotų ir jokio laiko gaišimo – šis prietaisas toks įvairiapusis, kad tau liks tik mums padėkoti, jog tau jį pasiūlėme. 

Ergonomiškas, lankstus, preciziškas, veikia greičiau ir net vandenyje! ES-EL8A lengvutis, patogia iš iš rankų nesprūstančia rankena. Ir be jokių laidų! ES-EL8A galvutė, 30 proc. platesnė (tai svarbu!) nei ankstesniųjų PANASONIC epiliatorių modelių, sukasi 90˚ aplink savo ašį, taigi lengvai prisitaiko prie kūno formų, be to, joje įtaisytas šviesos diodas, – dėl to be vargo galima pasiekti net tas vietas, kurios lig šiol atrodė kone nepasiekiamos arba likdavo šešėlyje. 


Du ES-EL8A platūs diskai su 60 gnybtukų sukasi viena kryptimi, todėl galima braukti pirmyn ir atgal, taip plaukelių užgriebiant daugiau nei ankstesnių modelių epiliatoriais. Tai ypač patogu skutant tokias vietas, kur plaukai neauga tolygiai (pvz., pažastyse). Ir įsidėmėk: kuo platesnė galvutė, tuo daugiau ant jos telpa gnybtukų, o kuo daugiau gnybtukų, tuo švariau ir glotniau nuskutama oda! 


Be dviejų tradicinių greičių, ES-EL8A įdiegtas ir inovatyvus epiliacijos pagreitinimo režimas, kuris itin praverčia skubant ir keliaujant. ES-EL8A visiškai nelaidus vandeniui, tad jį galima naudoti duše. Taip ne tik taupomas laikas, bet ir suteikiama dar daugiau komforto odai, nes vanduo ją suminkština, o tada lengviau pašalinti plaukelius be jokių sudirgimų. Maža to, epiliatoriuje įdiegta unikali automatinio putojimo funkcija – reikia tik užlašinti ant galvutės kelis lašus dušo želė, ir putos pasklis plonu sluoksniu, aplips kietus plaukelius, o tu galiausiai džiaugsiesi dar glotnesne oda. 


Epiliacija visada bus greita, tolygi, tiksli, o rezultatas — ilgalaikis! Tai užtikrina epiliatoriaus ES-EL8A galvučių ir priedų rinkinys: kojų ir rankų epiliacijos galvutė, skutiklis, bikinio srities šukos ir kirpiklis, pažastų depiliacijos priedas, pėdų šveitimo galvutė, kitos dalys, tarp jų ir ypač epiliacijos naujokėms pravartus dangtelis odai prilaikyti, kad nebūtų juntama skausmingo tempimo. Epiliuota PANASONIC ES-EL8A, visų kūno vietų oda išlieka glotni net iki 4 savaičių!  


KAIP ĮSITEIKTI ODAI PRIEŠ EPILIACIJĄ IR PO JOS 


1. Pirmiausia odą nušveisk – visos procedūros tampa veiksmingesnės, kai pirmiausia atsikratoma negyvų ląstelių. 


2. Prieš pat epiliaciją pagulėk šiltoje vonioje – kuo oda minkštesnė, tuo lengviau išrauti plaukelius. 


3. Jei labai labai bijai skausmo, prieš procedūrą odą patrink ledukais. 


4. Prieš epiliaciją epiliuojamas vietas pamasažuok – taip pakelsi prie odos prigludusius plaukelius, kad prietaisas galėtų juos pagriebti. 


5. Po procedūros patepk odą drėkikliu. Nors naudojant tokį epiliatorių kaip ES-EL8A sudirgimų tikimybė menka, vis tiek neprošal apsidrausti.


Daugiau apie PANASONIC ES-EL8A ir kitus panašaus pobūdžio prietaisus sužinosi panasonic.lt


Užsakymo nr.: PT_50528

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis