5 klaidos, kurias darai kvėpindamasi

Dažniausiai kvėpinamės per daug negalvodamos - papurkšiu čia... ir dar šiek tiek čia. O paskui piktinamės, kad kvepalų aromato jau po poros valandų kaip nebuvę. 

5 gudrybės, kad aromatas išliktų ilgiau


1. Kvėpini sausą odą


Po dušo nepulk trinti odos sausu rankšluosčiu. Švelniais prisilietimais ją nusausink, bet netrink - šiek tiek drėgmės tavo odai išeis tik į naudą. O kol oda dar drėgna, pasipurkšk kvepalais. Aromatas labiau įsigers! 


2. Kvėpini riešą


Papurškei kvepalų ant vieno riešo, o kitas taip ir liko pamirštas? Dažniausiai būtent taip ir darome - vieną papurškiame, o tuomet patriname riešus vieną į kitą, paskirstydamos aromatą. Bėda tame, kad kvepalus sudaro kelios skirtingos natos, sukuriančios bendrą harmoniją. Trindama riešus vieną į kitą tu išsklaidai tas natas, tad ir kvepalų aromatas praranda visą savo žavesį. 


3. Kvėpiniesi paskutinę minutę


Aromatui reikia 10-15 minučių, kad atsiskleistų ant tavo odos. Todėl kvėpinkis po dušo, o ne tuomet, kai jau esi apsivilkusi drabužius ir leki pro duris. 


4. Naudoji netinkamą prausimosi gelį


Jei prausimuisi naudoji gelį su kvapais, turėtum įsitikinti, kad jo kvapų natos atitinka tavo pamėgtų kvepalų natas. Priešingu atveju gali gautis labai netikėtas mišinys. Jei kvėpinimasis yra tavo kasrytinis ritualas, būtų patogiausia rinktis prausiklį be aromatų. 


5. Neužfiksuoji aromato


Kvepalų aromatą galima sutvirtinti lygiai taip pat, kaip sutvirtiname makiažą naudodamos sausą pudrą. Tik šiuo atveju į pagalbą pasitelk paprasčiausią vazeliną - plonu vazelino sluoksniu patepk tas kūno vietas, kurias papurškei kvepalais ir gali būti tikra, kad aromatas laikysis maksimaliai ilgai. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis