Klientės iš pragaro: vizažistės papasakojo, su kuo joms tenka susidurti

Klientas visada teisus? Mmmm... mes taip nepasakytume. Viename užsienio forume paskaitėme vizažisčių pasakojimus apie baisiausias klientes, su kuriomis joms teko susidurti. Tikimės, savęs šiose istorijose neatpažinsi!

„Atvykau daryti nuotakai makiažo ir patekau į tikrą šeimyninę dramą: visi rėkė, pykosi ir buvo neįmanoma suprasti, kas ką padarė. Beveik dvi valandas laukiau, kol aistros nurims ir galėsiu imtis nuotakos makiažo. Padažiau ją paskutinėmis minutėmis, bet tuomet įėjo nuotakos sesuo ir vėl viskas prasidėjo iš naujo. Nuotaka ašarose, makiažas bėga... Prie altoriaus ji žengė atrodydama tikrai ne įspūdingai. Juokingiausia, kad po visko apie mane ji paliko neigiamą atsiliepimą - esą aš padariau prastą makiažą ir sugadinau jos šventę“. 


Bandomasis makiažas nuotakai labai tiko - lengvai radome bendrą kalbą ir greitai išsirinkome tikrai puikų variantą. Tik kažkodėl vestuvių dieną nuotaka nusprendė pakeisti savo norus ir paprašė padaryti makiažą, kaip vienoje nuotraukoje iš interneto. Padaryti kitokį makiažą man nesunku, bet nuotakos veido bruožams jis visai netiko. Pabandžiau jai tai pasakyti ir kilo tikras skandalas. Galiausiai padariau taip, kaip manęs prašė. Nuotaka apsiverkė pamačiusi rezultatą. Pasiūliau viską nuplauti ir padaryti taip, kaip iš pradžių buvo planuota. O ji tėškė man pinigus į veidą ir, galima sakyti, išvijo iš namų“. 


„Mokau merginas pasidaryti makiažą namuose. Užmokestį visuomet imdavau pamokoms pasibaigus. Kartą pas mane atėjo 8 mergvakarį švenčiančios merginos. Įsivaizduokit, jos visos pasidažė ir... pabėgo, kol aš nuėjau į virtuvėlę įpilti damoms šampano!“


„Atvažavau pas būsimą nuotaką padaryti jai bandomąjį makiažą. Paaiškėjo, kad mūsų skoniai su kliente visai nesutampa. Nieko baisaus, taip kartais pasitaiko. Mandagiai atsisveikinome iš išvažiavau namo. Po mėnesio (!!!) man skambina ta pati mergina ir į ragelį rėkia, kad už dviejų valandų jau turi stovėti prie altoriaus. Pasirodo, ji buvo įsitikinusi, kad vestuvių dieną aš rūpinsiuos jos makiažu. Bet ji juk net vestuvių datos man nepasakė!“


„Viena klientė norėjo pasidaryti asmeninę fotosesiją, todėl kreipėsi į mane dėl makiažo. Visos vizažistės žino, kad fotosesijų makiažai yra labai ryškūs tam, kad gerai atrodytų nuotraukose. Kai klientė pamatė save veidrodyje, tiesiog pakraupo ir pradėjo ant manęs šaukti, kad į gatvę ji tokia tikrai neis. Bandžiau jai paaiškinti, kad tai ne kasdienis makiažas, o skirtas fotosesijoms, bet buvo beprasmiška diskutuoti. Veltui sugaišau laiką ir už tai negavau nė cento. O klientės nuotraukas facebooke mačiau... Atrodė labai gerai. Gaila, kad supratusi savo klaidą ji taip ir neatsiprašė“. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis