4 merginoms siūlome išbandyti Neutrogena Hydro Boost® veido losjoną

Dažniausiai rekomenduojame tik tai, ką esame išbandžiusios pačios! Tačiau šį kartą siūlome IR TAU prisijungti prie mūsų grožio klubo - bandysime daugybės gerų atsiliepimų sulaukusį Neutrogena Hydro Boost® apsauginį drėkinamąjį losjoną su SPF 25 filtru. 

Neutrogena Hydro Boost® apsauginis drėkinamasis losjonas SPF 25 sustiprina drėkinamąjį poveikį, natūralų odos apsauginį sluoksnį ir apsaugo nuo teršalų bei žalingų UVB ir UVA spindulių, galinčių sukelti pirmalaikį odos senėjimą. 


Šis prisotinantis odą drėgmės losjonas praturtintas:


- Hialurono rūgštimi, apsaugančia ir sustiprinančia odos apsauginį sluoksnį, bei padedančia atlaikyti kasdienius pažeidimus;

- Helioplex SPF 25, suteikiančiu aukštesnio lygio apsaugą nuo UVB ir UVA spindulių, nei įprasti UV filtrai;

- Antioksidantais, padedančiais apsaugoti odą nuo teršalų poveikio ir išsaugoti odos jaunatvišką žvilgesį. 


Itin lengva ir neriebi tekstūra puikiai tinka kaip makiažo pagrindas. Tereikia kasdien pasitepti po įprastų odos priežiūros veiksmų!
KĄ TAU REIKĖS PADARYTI? Atrinksime keturias merginas, kurioms išsiųsime Neutrogena Hydro Boost® apsauginį drėkinamąjį losjoną. Atrinktoms merginoms reikės dvi savaites testuoti gautą priemonę, o tuomet pasidalinti savo nuoširdžiais atsiliepimais ir įspūdžiais! Nori dalyvauti? Užpildyk žemiau esančią anketą ir lauk iš mūsų žinių. 


Svarbu: dalyvauti galima tik nuo 18 metų. 

Jei anketos nerodo, pabandyk naudoti kitą naršyklę.

Jau užpildė - 67

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis