Merginų grožis pagal Zodiako ženklus - kurios dailiausios?

Grožis - subtilus dalykas, ypač kai kalba sukasi apie dailiosios lyties atstoves. Tačiau ką sako žvaigždės apie gražiausių moterų horoskopą?

Avinas

Moterys, gimusios po šiuo zodiako ženklu, puikiai žino, kaip pritraukti dėmesį. Ryškūs drabužiai, rafinuotos manieros, pasitikėjimas savimi, aštrus protas ir įžvalgumas - kaip tokia moteris gali nežavėti? Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Kourtney Kardashian, Emma Watson, Victoria Beckham, Lady Gaga, Kate Hudson, Kristen Stewart.

AFP, REUTERS, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Jautis

Gimusios po Jaučio ženklu, yra apdovanotos itin patrauklia išvaizda. Gamta joms suteikė išskirtinį žavesį ir gebėjimą išsaugoti natūralų grožį. Vyrai šio zodiako ženklo atstovėms kaipmat krenta po kojomis. Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Jessica Alba, Megan Fox, Penélope Cruz, Kirsten Dunst.

Reuters, Sipa Press, AFP/Scanpix nuotr.

Dvyniai

Nenuspėjamumas - štai kodėl Dvynių moterys veda vyrus iš proto. Šiandien ji yra femme fatale, rytoj - švelni katytė, o po poros dienų gali pasirodyti panelė nepasiekiamoji. Taigi, kas yra ši paslaptinga mergina? Nežinomybė vyrus jaudina... Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Angelina Jolie, Zoe Saldana, Natalie Portman, Mary-Kate ir Ashley Olsen.

AP, AFP/Scanpix nuotr.

Vėžys

Šių moterų grožis atsiskleidžia ne iš karto. Jos nemėgsta puikuotis savo pranašumais visam pasauliui. Bet jei vyras moka permatyti kiaurai ir turi kantrybės pažinti Vėžių moteris artimiau, niekada jų nebepalieka. Tokių ištikimų, atsidavusių, rūpestingų ir švelnių moterų reikia paieškoti! Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Gisele Bündchen, Jessica Simpson, Selena Gomez, Sofia Vergara, Kristen Bell, Ariana Grande.

SIPA, AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Liūtas

Moterys, gimusios po Liūto ženklu, galbūt nėra idealios išvaizdos, bet jos turi unikalų žavesį. Liūtės sugeba tinkamai save pristatyti bet kokioje situacijoje. Net ir ryškiausios gražuolės turėtų daug ko pasimokyti iš sumaniųjų Liūto ženklo moterų. Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Jennifer Lawrence, Jennifer Lopez, Madonna, Halle Berry, Mila Kunis, Charlize Theron.

AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Mergelė

Tokių fashionistų daugiau nėra. Jos žino naujausias mados tendencijas. Tiksliau, joms net nereikia žinoti - tai yra jų kraujyje. Mergelių skonis puikus, todėl jos iš prigimties kruopščiai rūpinasi savimi. Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Beyoncé, Cameron Diaz, Blake Lively, Pink, Lea Michele, Jennifer Hudson.

SIPA, AP/Scanpix nuotr.

Svarstyklės

Šios deivės turi subtilų įgimtą skonį! Jos išsiskiria artistiškumu, kuris nepalieka abejingų. Svarstyklių moterys tiek draugų, tiek bendradarbių kompanijose, tiek nepažįstamųjų aplinkoje dažniausiai būna populiariausios. Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow, Gwen Stefani, Hilary Duff, Kate Winslet.

Sipa Press, AFP/Scanpix nuotr.

Skorpionas

Koks taiklus ir kandus kartais būna jų liežuvis! Tokios moterys užtikrintai žygiuoja per gyvenimą ir visada žino, kaip pakovoti už save. Vyrams tai patinka, nors daugelis prisipažįsta, kad prie tokių stiprių moterų tiesiog nedrįsta prieiti... Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Katy Perry, Shailene Woodley, Scarlett Johansson, Anne Hathaway, Emma Stone, Gabrielle Union.

AP, Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

Šaulys

Šio ženklo atstovai yra labai charizmatiški. Net nesvarbu, kokia jų išvaizda, dėl Šaulių moterų vyrai visada eina iš proto. Tiesa, dėmesio išlepintos damos neretai tingi pasirūpinti savo išvaizda. Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Britney Spears, Nicki Minaj, Taylor Swift, Miley Cyrus, Katie Holmes.

SIPA, AFP, AP/Scanpix nuotr.

Ožiaragis

Ožiaragės išsiskiria išvaizda ir savitu stiliumi. Tačiau ne tai yra jų žavesio paslaptis. Šio zodiako ženklo moterys užburia aplinkinius įgimta charizma ir aštriu protu. Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Kate Middleton, Nina Dobrev, Kate Moss, Sienna Miller, Michelle Obama, Zooey Deschanel.

AP, Reuters/Scanpix nuotr.

Vandenis

Šios šviesios ir intelektualios asmenybės yra labai patrauklios, jų optimizmas beribis. Vandenės yra tarsi tapybos šedevras, apie kurį svajoja daugelis kolekcininkų. Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Kerry Washington, Jennifer Aniston, Lauren Conrad, Paris Hilton, Shakira.

AFP/Scanpix nuotr.

Žuvys

Tai - paslaptingiausia moteris iš visų zodiako ženklų! Būtent jų neįmenama mįslė ir traukia priešingos lyties atstovus. Iš pirmo žvilgsnio ramios Žuvys išties yra labai aistringos ir emocingos asmenybės. Sakoma, kad jos turbūt gražiausios Zodiako panteone. Garsenybės, gimusios po šiuo ženklu: Drew Barrymore, Rihanna, Jessica Biel, Carrie Underwood, Rashida Jones, Olivia Wilde.

SIPA/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis