5 plaukų dažymai, kuriuos turi pamiršti

Permaininga mada diktuoja mums savo taisykles ir kartais tai, kas buvo ant bangos dar vakar, akimirksniu tampa atgyvena. Svajoji apie vasarišką ombre ar ilgą laiką mados Olimpe karaliavusį pilką įvaizdį? Neskubėk, tai jau praeityje!

Ombre

Ombre stilių išbandė tikriausiai visi, kas tik galėjo. Nieko blogo nesakome - šis variantas gali atrodyti labai gaiviai ir žaismingai, tačiau jau atėjo metas su juo atsisveikinti. Rinkis kiek natūralesnę alternatyvą - taip vadinamąjį „soft ombre“ su lengvu ir vos pastebimu perėjimu nuo natūralios plaukų šaknų spalvos, lengvai šviesėjant link galiukų. Pačiai išgauti tokį efektą praktiškai neįmanoma, tad geriau patikėk šukuoseną profesionalaus stilisto rankoms.

A post shared by Lia Teruel (@liateruel) on Apr 24, 2018 at 3:54am PDT

Kontrastingos sruogos

Ryškūs kontrastai jau kurį laiką išėję iš mados. Dabar - laikas natūralumui. Dažymas sruogomis vis dar aktualus, tačiau rinkis tuos pačius tonus, tik šiek tiek skirtingus atspalvius, taip sukurdama vos pastebimą spalvų žaismą, suteikiantį plaukams gyvybingumo.

Vienspalvis dažymas

Vienspalvį dažymą galėtume palyginti su juoda suknele. Atrodytų, lyg ir klasika, iš mados neišeis, bet be tinkamų aksesuarų labai jau nuobodu. Kiek geresnis variantas - suteikti gilesnės spalvos ties šaknimis, o galiukus palikti vos šviesesnius. Beje, toks variantas vizualiai suteikia apimties, tad tobulai tiks ploniems plaukams. Galima sužaisti ir su priekinėmis sruogomis - nudažius jas vienu tonu šviesiau, veido ovalas bus gražiai įrėmintas, labiau išryškės skruostai.

A post shared by StassiaUK (@stassiauk) on Apr 24, 2018 at 2:46am PDT

Žilstelėjusi pilka

Dar visai neseniai visos alpo dėl pilkų plaukų, tačiau pavasaris įnešė naujų vėjų - rinksimės sodresnes, gyvesnes spalvas. Jei jau labai nori likti prie pilkojo varianto, prašyk savo plaukų stilisto pagyvinti šukuoseną metaliniais atspalviais. Tik turėk omenyje, kad teks rinktis atspalvius išsaugančias plaukų priežiūros priemones.

A post shared by Hair Bar (@haircolor_bar) on Apr 23, 2018 at 8:07am PDT

Šalti blond atspalviai

Su šiuo variantu viskas labai sudėtinga. Visų pirma, spalva labai kaprizinga ir net patyrusiems stilistams sunku išgauti tobulą variantą, išvengiant žalsvų atspalvių. Antra - reikia turėti nepriekaištingą odą, mat ši spalva labai paryškina visus odos netobulumus ir gali pridėti keletą metų. Gera žinia ta, kad į madą sugrįžta šilti blond tonai. Išgauti švelnų medaus atspalvį kur kas lengviau, o ir tinka jis praktiškai kiekvienai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis