Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Ši šukuosena gali tapti tikru išsigelbėjimu turinčioms plonus plaukus. Mes juk puikiai žinome, kaip sunku juos suformuoti ir suteikti jiems dirbtinės apimties. Tačiau su „žuvies uodega“ tai tikrai įmanoma. Mažas patarimas tau: įsigyk plaukų pudros, kuri daro tiesiog stebuklus. Šiek tiek pudros paberk ties plaukų šaknimis ir pakedenk plaukus pirštais, pakeldama juos į viršų. Plaukų atrodys dvigubai daugiau, nei iš tiesų yra!

Plaukų pudrų rasi daugumoje parduotuvių ir jų pasirinkimas iš tiesų platus. Mes išbandėme šiuos variantus, tad galime drąsiai rekomenduoti ir tau.

COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

O dabar pereikime prie pačios šukuosenos, kurią pasidaryti tikrai nesunku. Šukuosena gali turėti daugybę variacijų, tad pasitelk fantaziją arba imk pavyzdį iš šią šukuoseną taip pamėgusių žvaigždžių.

1.

Kad plaukus suvaldyti būtų paprasčiau, susirišk juos į uodegą viršugalvyje, apačioje ar ties viduriu - iš tiesų didelio skirtumo nėra. Jei norėsi palaidai krentančio efekto, gumytę vėliau teks nuimti. Tačiau gali ir palikti - pažiūrėk, kaip žavingai atrodo aukštai sukelta Blake Lively „žuvies uodega“ ir kokia elegantiška atrodo Nina Dobrev, pasirinkusi klasikinį variantą.

2.

Padalink plaukus į dvi lygias dalis - kairioji sruoga kairėje rankoje, dešinioji - dešinėje. Iš pradžių gali tekti šiek tiek pasitreniruoti, kol rankos įpras mikliai pinti kasytę, bet tai tikrai nėra sudėtinga!

3.

Dabar dėliok sruogas paeiliui: iš dešinės pusės imk ploną sruogelę ir perkelk ją į kairę pusę, o iš kairės pusės mažą sruogelę kelk į dešinę pusę. Kuo plonesnės sruogelės, tuo gražesnį efektą galima sukurti.

Pilną video gali pamatyti ČIA.

4.

Nepergyvenk, jeigu kai kurios sruogos per trumpos ir pasibaigia ties šukuosenos viduriu. Kuomet plaukus jau susipinsi, kasytės galiuką surišk gumyte, kad šukuosena neiširtų.

5.

Paskutinis žingsnis - suteikti apimties. Lengvai timptelėk sruogeles į šonus. Jei nori daugiau „laisvumo“, kelias sruogeles gali netgi ištraukti. Šukuoseną sutvirtink plaukų laku!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis