Garsios Lietuvos moterys mėgavosi grožio pusryčiais su charizmatiškąja Saphira Greenberg

Plaukų priežiūros priemonių linija „Saphira“ švenčia 3 metų gimtadienį Lietuvoje. Šia proga, ankstų trečiadienio rytą, parduotuvių tinklas „Cascada“ surengė grožio pusryčius, kurių metu garsios Lietuvos moterys susirinko padiskutuoti apie plaukų priežiūrą bei mokėsi plaukų formavimo subtilybių. Specialiai šiam renginiui į Lietuvą atvyko ir pati „Saphira“ prekės ženklo įkūrėja Saphira Greenberg.

„Labai džiaugiuosi galimybe aplankyti Lietuvą ir susirinkusiems svečiams plačiau papasakoti apie tai, kas slypi už „Saphira“ prekinio ženklo. Aš tikiu, jog kiekvienas iš mūsų savyje turime „mineralų“ – geriausių ir gražiausių savybių, o mūsų prekės ženklo misija – juos atrasti ir atskleisti“ – savo idėją pristato S. Greenberg.

Saphira renginio akimirkos
Saphira renginio akimirkos
Organizatorių archyvas

Šiuose plaukų priežiūros produktuose yra net 26 negyvosios jūros mineralai, kurie suteikia plaukams natūralų blizgesį, atstato pažeistus nuo karščio bei išsausėjusius plaukus. Produktų sudėtyje gausu keratino, kuris atstato plauko struktūrą ir yra tinkamas naudoti kartu su tiesinimo procedūromis. Tačiau S. Greenberg vizija nėra tik tiekti kokybiškas ir išskirtinas plaukų priežiūros priemones, bet ir palaikyti, motyvuoti jaunas moteris pasitikėti savimi bei imtis savo nuosavo verslo. S. Greenberg aktyviai užsiima labdaringa veikla, todėl pusryčių metu buvo renkamos lėšos „Mamų unija“ organizacijai.

Saphira renginio akimirkos
Saphira renginio akimirkos
Organizatorių archyvas

„Cascada“ grožio mokyklos vadovė bei „Saphira“ technologė Rūta Zenkovienė susirinkusiems svečiams pademonstravo kaip formuoti plaukus bei pristatė šio sezono šukuosenų tendencijas: „Šią vasarą itin populiaru natūraliai atrodantys plaukai. Turiu omenyje natūralias, ore skrajojančias garbanas bei lengvai paveltus plaukus. Norint pasiekti tokio rezultato, po plovimo plaukams reikėtų leisti išdžiūti patiems ir nepamiršti priemonių, kurios padėtų plaukus išlaikyti natūralius bei pridėtų vizualios apimties“.

Saphira renginio akimirkos
Saphira renginio akimirkos
Organizatorių archyvas

Į renginį susirinko daugybė garsių Lietuvos moterų, tarp jų tituluota gražuolė Rūta Mazurevičiūtė, stilistė Viktorija Šaulytė, garsios tinkllaraštininkės Ieva Lebedenko, Darja Kotelnikova, bei kitos. Merginos džiaugėsi turėdamos progą nusifotografuoti bei padiskutuoti su „Saphira“ prekinio ženklo įkūrėja Saphira Greenberg. Grožio pusryčių metu S. Greenberg kiekvienai viešniai padovanojo po žydros spalvos draugystės apyrankę bei kiekvienai palinkėjo meilės sau. Pasak tradicijų, šios spalvos apyrankės padeda palaikyti žmogui savo autoritetą, tapti malonesniais pašnekovais ir puikiais pasakotojais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis