MOTERŲ KOŠMARAS: kaip kovoti su nedorėliais ūsiukais

Tikrai ne viena yra susidūrusios su grožio bėda, kai ant veido pastebi kyšančius plaukelius, labai primenančius vyriškus ūsus. Kaip jų atsikratyti ilgam laikui?

DEPILIACINIAI KREMAI

Depiliacinis kremas yra vienas pigiausių kovos būdų su ūsiukais, be to juo labai paprasta naudotis, nereikia jokių specialių įgūdžių. Depiliaciniai kremai ant plaukuoto paviršiaus yra tepami rankomis, ant kūno paliekami 3–15 minučių, po to nubraukiami specialia mentele ir nuplaunami. Nepersistenk - jei kremą ant odos paliksi per ilgai, ji gali parausti, pradėti niežtėti.

Tačiau depiliaciniai kremai gali būti nelabai malonūs. Kai kurie skleidžia stiprų kvapą, nes sudėtyje yra cheminių medžiagų, suskaidančių plauke esančius sieros junginius ir susilpninančių plaukelius, kad juos būtų lengviau pašalinti. Depiliacinių kremų poveikis nėra toks ilgalaikis, kaip depiliacijos vašku.

Jei tavo oda yra jautri, depiliacinio kremo greičiausiai rinktis nereikėtų. Šis gali ją dar labiau sujautrinti ar sukelti alerginių reakcijų. Prieš naudojant depiliacinį kremą, patariama jį išbandyti ant nedidelio nelabai matomo odos lopinėlio, pavyzdžiui, rankos.

PEŠIOJIMAS PINCETU

Tikslus plaukelių pašalinimas geriausiai tinka, kai norima atsikratyti atsitiktinių plaukelių ūsiukuose ir antakiuose. Jei esi alergiška tam tikriems depiliacinio vaško ingredientams, pešiojimas gali tapti išsigelbėjimu. Kadangi plaukas išraunamas su šaknimi, jo ataugimo procesas sulėtėja. Kai pincetu pešioji plaukelius, visą laiką laikyk pinceto galiuką prie pat odos, o plauką rauk jo augimo kryptimi. Laikydama pincetą prie pat odos, sumažinsi galimą skausmą.

Deja, toks pešiojimas užima nemažai laiko. Jis gali būti skausmingesnis jautresnėse vietose, pavyzdžiui, virš lūpų, Taip pat pešiojimas po plaukelį nėra labai patogus didesnėms plaukuotoms sritims.

PLAUKELIŲ ŠALINIMO PRIETAISAI

Epiliatoriais paprasta naudotis, taip pat čia nėra jokios chemijos. Plaukai atauga lėčiau nei depiliuojant vašku – kai kurių plaukų pašalinimo prietaisų gamintojai teigia, kad jie net iki 94 procentų sumažina veido plaukuotumą. Po plaukelių šalinimo epiliatoriumi namuose arba lazeriu grožio klinikoje, reikėtų bent dvi dienas nevartoti alkoholio – taip sumažins bėrimo riziką.

Visgi epiliatoriai, o tuo labiau lazeriai, yra ne pigiausia grožio procedūra. Nepatogu tai, kad lazeris pašalina tik tamsius plaukelius, o epiliatoriui reikia ilgesnių.

Jei plaukelius raunant epiliatoriumi labai skauda, išbandyk elektroninį plaukelių kirptuvą. Šis prietaisas turi itin mažą galvutę, juo lengvai pašalinsi nepageidaujamus plaukelius tiek nuo veido, tiek kitose kūno vietose. Kadangi prietaisėlis yra itin mažutis, jis puikiai tinka kelionėms. Tiesa, plaukelius ji ne rauna, o kerpa, tad šie ataugs greičiau nei išrautieji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis