Madingiausi ir gražiausi Helovino makiažai

Dažniausiai Helovinui renkamės jau standartiniais tapusius personažus, pavyzdžiui, skeletus, vaiduoklius, šiurpes lėles kraugeres ir t.t. Tačiau baugiąją Helovino naktį pasipuošti nuostabiai realistišku zombio ar raganos veidu galime ne kiekviena, juk specialiųjų efektų makiažui reikia ir specialių priemonių, ir įgudusios rankos. Išeitis - šiurpūs, o kartu ir dailūs makiažai, atliekami dekoratyvinės kosmetikos priemonės.

Egzistuoja ne tik sezoninės makiažo, bet ir kasmetinės Helovino įaizdžių tendencijos. Anąmet daugybė merginų rinkosi kino juostos "Savižudžių būrys" herojės Harley Quinn kostiumą, taip pat populiarus buvo (ir vis dar yra) Nuostabiosios moters arba viliokiškos katytės kostiumas. Šį rudenį madingiausieji - galaktikos princesės ir švytinčios dievaitės. Tiek vieną, tiek kitą gali pasidaryti naudodama jau turimas dekoratyvinės kosmetikos priemones arba įsigijusi papildomų makiažo parduotuvėje. Svarbiausia švytinčios dievaitės makiažo priemonė - skirtingų spalvų šviesą atspindinti pudra. Tokia purpurinių, žalsvų, melsvų ar rausvų atspalvių strobingo pudra pravers ne tik vienam vakarui, bet ir vėliau - ją gali naudoti ir skruostų skaistinimui, ir kaip švytinčius akių šešėlius.


A post shared by @trulymakeup_23 on Oct 24, 2017 at 10:48am PDT


A post shared by Coralie 🌙 (@ayo_coralie) on Oct 11, 2017 at 12:06pm PDT


A post shared by • L U N A • (@lunafortun) on Jul 13, 2017 at 4:39pm PDT


Pasisemk idėjų Helovino įvaizdžiui iš profesionalių makiažo prekių gamintojo "Make Up For Ever". Jų meistrai sukūrė nuostabius šventiškus makiažus.

MUFE nuotr.

MUFE nuotr.

MUFE nuotr.

MUFE nuotr.

MUFE nuotr.

MUFE nuotr.

MUFE nuotr.

MUFE nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis