Kaip sumažinti pagurklį ir išlaikyti jaunatvišką kaklo odą

Kaklo oda, kaip ir rankų, kaipmat išduoda amžių, kaklas greičiau negu veidas pasiduoda pirmosioms raukšlėms. Todėl labai svarbu prižiūrėti ne tik veidą, bet ir kaklą, dekoltė zoną.

Kaklo odai tinka tos pačios priemonės, kurias naudoji ir veidui. Reikėtų kiekvieną dieną toniku arba kosmetiniu pieneliu nuvalyti kaklo odą, patepti ją drėkinamuoju arba maitinanamuoju kremu. Šaltuoju metų laiku, prieš eidama į lauką, rinkis maitinantį kremą, nes drėkinantis odos pakankamai neapsaugos.


Būtina valyti visą kaklą, ne tik iš priekio, taip pat svarbu valyti paausius. Šias vietas dažniausiai purškiame kvepalais, todėl oda nuolat sąveikauja su alkoholiu, esančiu juose. Kaip žinai, alkoholis spartina senėjimo procesus, todėl būtina pašalinti kvepalų likučius prieš einant miegoti.


Reguliarus kaklo odos drėkinimas padės odai išlikti lygiai ir standžiai. Todėl bent kartą per savaitę atlik štai tokią procedūrą:


1. Nuplauk kaklą šiltu vandeniu, gali ir nušveisti švelniu veido odai tinkančiu šveitikliu.

2. Vatos diskelį sudrėkink toniku ir nuvalyk kaklo odą.

3. Sušlapink rankšluostį šiltu vandeniu, išgręžk ir apsivyniok kaklą. Atsipalaiduok ir 2-3 minutes pagulėk.

4. Nusivyniojusios rankšluostį kaklą patepk drėkinamuoju kremu.


Stenkis kaklą rečiau dengti makiažo pagrindu. Kad makiažo skysta pudra padengtas veidas neatrodytų tarsi kaukė, pimiausia reikėtų išsirinkti tinkantį atspalvį. Jei atspalvis tinka, bet vistiek šiek tiek skiriasi nuo kaklo, pudra tepk tik viršutinę kaklo dalį po smakru. Pudrą kruopščiai išsklaidyk, kad susilietų su kaklo odos atspalviu.


Mankšta kaklui taip pat labai reikalinga. Vieną paprasčiausių pratimų kaklo odos stangrinimui gali daryti bet kur. Šis pratimas taip pat padės atsikratyti pagurklio. Pakelk galvą į viršų, kad akimis matytum lubas, o lūpas patempk taip, lyg mėgintum pabučiuoti lubas. Grįžti į pradinę poziciją ir pakartok pratimą 5-10 kartų.


Vaikščiojimas po kambarį 2-3 minutes su knyga ant galvos taip pat veiksmingas būdas atsikratyti besiformuojančio pagurklio. Taip vaikščiodama, turėtum nepamiršti ištiesti nugaros, stengtis kuo tiesiau laikyti kaklą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis