Profesionalų patarimai, kaip atgaivinti plaukus namų priemonėmis

Štai 10 vertingų patarimų tavo plaukų grožiui, kuriais dalinasi profesionalūs plaukų stilistai iš skirtingų pasaulio kampelių.

Marco Antonio De Biaggi (Brazilija, @mbiaggi): jei nori suminkštinti plaukus, nuo plaukų šaknų iki pat galiukų užtepk kakavos sviesto, leisk jam 30 minučių skverbtis į tavo plaukus, o tuomet nuplauk kokosų vandeniu. Jei tokio neturi, tiks ir paprastas drungnas vanduo.

Leonardo Rocco (Argentina, @leonardorocco1): kad suteiktum drėgmės ir susitvarkytum su nepaklusniais plaukais, į savo šampūną įlašink kelis lašus alavijų sulčių. Ši priemonė taip pat skatina ir plaukų augimą.

Angie Hookumchand (Gajana): geriausias plaukų grožio receptas – valgyti sardines, kuriose yra gausu omega-3 riebalų rūgščių. Taip pat šių riebalų rūgščių yra ir kituose maisto produktuose: austrėse, ikruose, sojų pupelėse, silkėje, linų sėmenyse, lašišoje, graikiniuose riešutuose, čija sėklose, skumbrėje.

Oliveris Iferganas (Meksika, @oliverifergan): pamiršk plaukų džiovintuvą, kuris, deja, kenkia plaukams. Vietoje jo rinkis paprastą kilpinį rankšluostį, puikiai sugeriantį drėgmę. Jei skubi ir žūtbūt turi plaukus formuoti džiovintuvu, juos džiovink ne šlapius, o vos drėgnus.

Lelandas Olsonas (Kanada, @lelandjolson): jei nori sugrąžinti plaukams blizgesį ir paskatinti jų augimą, išsiplovusi galvą, plaukus perliek šaltu vandeniu. Taip suaktyvinsi kraujotaką.

Johnas Frieda (Škotija, @johnfriedauk): kad išsaugotum šviesią plaukų spalvą, plaukus reguliariai perplauk ramunėlių arbata.

Davidas Mallett (Prancūzija, @davidmallett): norėdama atkurti plaukų struktūrą, prieš miegą plaukus įtrink taukmedžių sviestu, o ryte išsiplauk galvą stiprinančiu šampūnu.

Thomas Kemper (Vokietija, @thomaskemperfriseure): sumaišyk 0,5 litro alaus su šiltu vandeniu. Mišinį perpilk į buteliuką su purkštuku ir išpurkšk juo sausus plaukus. Po 20 minučių plaukus praskalauk vandeniu. Tokia priemonė padeda sugrąžinti jiems blizgesį.

Fabio Scalia (Italija, @hairbyfabioscalia): kad plaukai būtų paklusnūs ir sveiki, išbandyk alyvuogių aliejų. Tiesiog patepk jo ties plaukų šaknimis ir šukomis paskirstyk per visą plaukų ilgį. Po 20 minučių plaukus išplauk drėkinančiu šampūnu ir balzamu.

Tamás Tüzes (Rumunija, @tamastuzes): kad plaukai labiau žvilgėtų ir būtų lengviau sušukuojami, į mėgstamą kondicionierių įpilk šiek tiek skysto natūralaus medaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis