Atskleista moteriško grožio paslaptis

Kuri iš mūsų nenorime turėti žvilgančių plaukų ir švytinčios odos? Dėl tokio noro keliaujame pas kosmetologus, kirpėjus, leidžiame pinigus brangiems serumams ir grožio procedūroms. Deja, mano patirtis išduoda, kad norint įveikti odos nelygumus ir padėti silpniems plaukams, tradicinės priemonės ne visada padeda. Po eilinės, kišenę patuštinusios procedūros, žiūrėdama į dailią merginą plakate, supratau, kad jeigu noriu atrodyti kaip ji, turiu priimti tuos sprendimus, kuriuos priima ji.

Teko pripažinti, kad net brangiausi kremai, serumai ir kitos priemonės neduoda reikiamo ir laukiamo efekto, tad akivaizdu, kad teks ieškoti giliau ir pradėti domėtis, kokių medžiagų šaukiasi mano organizmas. Taip ant mano stalo atsirado trikolagenas. Deja greitai supratau ir kitą tiesą – ne kiekvienas buteliukas su užrašu kolagenas padeda pasiekti rezultatų. Tačiau apie viską nuo pradžių...

Sveikata ir grožis – neatsiejami

Pirmiausia svarbu žinoti, kad kolagenas – tai siūlo pavidalo baltymas, viena svarbiausių atraminių tarpląstelinės medžiagos junginių audiniuose. Kolageno yra kremzlėse, sausgyslėse, raiščiuose, raumenyse, taip pat – dantyse ir dantenose, akies ragenoje, kraujagyslėse, vidaus organuose bei audiniuose. Be to, mūsų oda ir plaukai sudaryti iš kolageno ir iš elastinio pluošto. Todėl kolagenas ypač svarbus ne tik odos, plaukų, nagų grožiui, bet ir sveikatai – teigiamai veikia regą, sąnarius, dantenų būklę.

Odę kolagenui lyg ir būtų galima tęsti, bet kiekvienais metais kolageno gamyba mūsų organizme lėtėja. Jo trūkumas lemia sausgyslių, kremzlių, dantenų, regos funkcijų sutrikimus, atsiradusias raukšles, silpnesnius plaukus. Ne veltui senovės Graikijoje apie moters amžių buvo įprasta spręsti pagal rankų odą.

Tai supratusi žengiau į artimiausią kosmetikos prekių parduotuvę. Deja, nė vienas iš tuomet pilnai prikrauto kremų ir kitų grožio stebuklų krepšio nedavė taip laukto rezultato. Taip priėjau prie kito fakto – kolageną reikia vartoti iš vidaus, nes svarbių medžiagų pasisavinimas per odą yra sudėtingesnis.

Ne kiekvienas kolageno buteliukas atneša naudą

Šį kartą ryžtingai pakeičiau kryptį – į vaistinę – papildų rojų. Deja, po mėnesio ar dviejų vėl likau it musę kandus. Kodėl? Todėl, kad kaip sako buvęs Kauno medicinos universiteto ir Vilniaus universiteto lektorius, farmacininkas Mantas Jakimavičius, dažniausiai tabletėse ir kapsulėse hidrolizuoto kolageno yra tik nuo kelių miligramų iki kelių šimtų miligramų. Nustebau sužinojusi, kad Tri-Collagen peptide“ produkto dienos dozėje yra net 8 tūkst. mg. trikolageno! Būtent todėl preparato gamybos metu buvo pasirinkta skysta preparato forma.

„Maisto papildą sudaro trys pagrindinės komponentų grupės, t.y. I, II ir III tipo kolagenas bei hialurono rūgštis, biologiškai aktyvios medžiagos ir antioksidantai, augalų ekstraktai, vitaminai. Taip užtikrinamas geras kolageno įsisavinimas, stiprus antioksidacinis poveikis (lėtina senėjimo procesus organizme)“, – pasakoja farmacininkas. Taigi, šis preparatas ne tik papildo kolageno rezervą organizme, bet ir skatina vidinę jo gamybą.

Poveikis – jau po dviejų savaičių

Po visų nusivylimų ir išleistų pinigų ir aš netikėjau šiais žodžiais, bet čia lyg perkūnas iš giedro dangaus – nugirdau 28 – erių Vitą Lazutkienę. Ji pasakojo apie tai, kad grožis, ypač oda ir plaukai, šiai jaunai moteriai visuomet buvo svarbūs. Tačiau ji, kaip ir aš, jau buvo nuėjusi netrumpą, tačiau nesėkmingą skirtingais kremais, serumais ir kitais grožiui skirtais produktais pažymėtą kelią.

Vita Lazutkienė

„Girdėjau apie kolageno naudą, bet niekad iki šiol šiai medžiagai neteikiau tokios svarbos. Vis dėlto, išgirdusi gerų atsiliepimų apie „FenoQ Tri-Collagen Peptide“ nutariau išbandyti jį ir aš. Pripažinsiu, kad neturėjau didelių lūkesčių, bet pabaigusi 2 savaičių kursą negaliu patikėti pokyčiais”, – pasakoja V. Lazutkienė. Pašnekovė, kaip ir aš, netikėjo preparato efektyvumu, bet tas nenumaldomas azartas užrašyti pliusiuką ilgame preparatų sąraše, o vėliau girtis, kad ir aš išbandžiau ir ... Ir viskas pasikeitė jau po dviejų savaičių. Pasak jos, sunku apibūdinti žodžiais, kaip pradėjo keistis oda. Ji tapo elastinga, lygesnė, išnyko smulkios raukšlelės, atsirado odos skaistumas.

„Kiekvieną rudenį mane dažnai vargindavo odos pleiskanojimas, o dabar atrodo išnyko jos sausumas, oda tapo minkšta. To nebuvau pasiekusi nė su vienu kremu ar serumu. Be to, labai atsigavo ir plaukai – pavargę nuo nuolatinio džiovinimo džiovintuvu jie vėl pradėjo blizgėti, taip pat pastebėjau naujų ataugančių plaukų kuokštelių”, – sako pašnekovė ir priduria, kad patiko net Trikolageno skonis. Todėl jį galima vartoti kaip desertą ir nereikia raukyti nosį dvi savaites – būtent toks yra „FenoQ Tri-Collagen Peptide“ vartojimo kursas.

Pripažinsiu, kad pasirašau po kiekvienu Vitos žodžiu. Šis preparatas mane privertė patikėti ne tik kolageno svarba, preparato efektyvumu, bet ir pakeisti požiūrį į grožio industriją. Man ne vis vien ką naudoti, nes aš nusipelniau to, kas geriausia ir to efekto, už kurį sumokėjau bei rezultato, dėl kurio stengiausi ne vienerius metu. Tačiau tam atėjo galas. Mano odos problemas pavyko išspręsti be brangių procedūrų, jas įveikė geriamas trikolagenas „FenoQ Tri-Collagen Peptide“ .

Šį produktą gali rasti el. parduotuvėje trikolagenas.lt
Daugiau informacijos: FenoQ facebook puslapyje

Užsakymo nr.: PT_76358365

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis