PATIKRINTA: 5 tikrai veiksmingi grožio triukai

Būna, kad reikiamu metu neturi tam tikrų kosmetikos priemonių, o nueiti iki parduotuvės nėra galimybės. Štai tokiais momentais ir pravers šie patarimai.

1. Neleisk vokams išsitepti blakstienų tušu

Natūralu, kad pirmiausia vokus nudažome šešėliais ir tik tuomet ryškiname blakstienas. Deja, labai dažnai dažydamos blakstienas tušu ištepame ir pačius vokus. Kad taip daugiau nenutiktų, dažydama blakstienas išbandyk triuką: plastmasinį šaukštelį pridėk prie akių vokų išlenkta puse į išorę. Vokai bus apsaugoti nuo tušo pertekliaus, o dažomos blakstienos gražiai užsiries.

2. Atsikratyk paburkusių paakių

Jei prieš eidama miegoti valgei sūraus maisto, ilgai šėlai vakarėlyje ar tiesiog užsinaktinėjai, greičiausiai ryte veidą puoš paburkę paakiai. Patinimas atslūgs, jei pasinaudosi paprasčiausia bulve. Nulupk ir gerai nuplauk šviežią bulvę, perpjauk ją per pusę, pridėk puseles ant patinusių vietų ir laikyk apie 10 minučių. Po to nuprausk veidą vėsiu vandeniu. Pranyks ne tik patinimas, bet ir tamsūs ratilai po akimis.

3. Skutimosi putų alternatyva

Pasitaiko, kad neplanuotai pasibaigia depiliacijai skirtas kremas arba putos. Ir ką tada daryti? Prisimink plaukų kondicionierių. Prieš skutimąsi kojas, rankas ar pažastis patepk plaukų kondicionieriumi arba balzamu, jis kaipmat suminkštins plaukelius. Pašalinti plaukelius bus kur kas paprasčiau, o po depiliacijos odos neperštės, ji bus švelni ir minkšta.

4. Vietoje sauso šampūno

Jei pastebėjai, kad plaukai greta šaknų susiriebalavo, išsiplauti galvos nespėji, o sauso šampūno neturi, atsidaryk savo kosmetinę. Paimk didžiausią makiažo šepetėlį, ištepk jį biria bespalve pudra, ir brūkštelėjus per ranką, kad nubyrėtų perteklius, pudros dulkėmis apibarstyk plaukų šaknis. Pudra sugers riebalų perteklių, o plaukai dar vieną dieną ištemps ir neplauti.

5. Kad pėdų oda nesaustų ir neskilinėtų kulnai

Šaltuoju metų laiku pradeda sausti rankų ir pėdų oda. Dažnai paprastu kremu atsikratyti intensyvaus sausumo nepavyksta. Vienas variantas - įsigyti specialų rankų arba pėdų kremą su glicerinu ir kitomis giliai drėkinančiomis ir odą maitinančiomis medžiagomis. Yra ir paprastesnis būdas - į kasdienį kūno losjoną arba kremą įpilk lašelį kūdikiams skirto aliejaus. Odos sausumas pranyks per porą dienų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis