Žibantys žingsniai: pedikiūras namuose

Atvirų kojų sezonas įpusėjo, tad be pedi­kiūro — nė žingsnio. Tik kas kelias savai­tes jį atnaujinti salone lyg ir brangoka. Mokykis rūpintis savo pėdomis pati!

BŪTINOJI PARENGTIS

Prileisk dubenį šilto vandens – tiek, kad pėdos būtų visiškai apsemtos. Gali įberti saują jūros druskos – ji minkština odą ir veikia kaip antibakterinė priemonė. Neturi? Tiks ir šlakelis vonios putų ar dušo želė. Jei norisi ko nors įmantriau, įmesk griežinėliais pjaustytą citriną ir apelsiną – citrusinių vaisių sultys minkština ir balina odą. Pamirkyk kojas bent 10 minučių ir kruopščiai nušveisk pemza, kad pašalintum suragėjusią odą. Galop įtrink pėdas šveičiamąja kauke, pamasažuok, nuplauk ir nusausink.

DAILINIMO PROCESAS

1. Specialiomis pedikiūro žnyplutėmis patrumpink nagus, kad jie būtų 1-2 mm ilgesni už pirštą. Rupaus paviršiaus dilde iš kiekvieno nago suformuok kvadratus apvalintais kampučiais, švelnia dildele nubrūžuok nagų kraštus ir paviršių, kad neliktų nė vienos atplaišėlės.

2. Drėkinamuoju ir minkš­tinamuoju losjonu ar pėdas gaivinančiu kremu sukamaisiais judesiais išmasažuok visas pėdas, čiurnas ir dalį blauzdų. Daryk tai spausdama krumpliais – masažo poveikis bus stipresnis.

3. Specialia medine men­tele švelniai atstumk kiekvieno nago odelę. Jokiu būdu šių odelių nekarpyk – jos saugo nuo bakterijų ir infekcijų. Tada vatos diskelį sudrė­kink nagų lako valikliu ir švelniai nuvalyk nagų paviršių. Taip pašalinsi nuo losjono likusį riebalų sluoksnelį, ant kurio nie­kaip neužteptum lako.

4. Nagus padenk dviem sluoksniais lako. Jei nesi įgudusi lakuoti, naudok natūralius šviesius raus­vus ir balkšvus atspal­vius — ne taip į akis kris netikslumai. Esi patyru­si? Gali išmėginti madin­gus ryškius raudonus ar vyšninius atspalvius. Tik lakuok itin kruopščiai – jei nutepsi nelygiai, bus sunku tobulinti nenuva­lius nagų ir neperlakavus jų iš naujo.

5. Būtinai padenk nagus tvirtinamuoju lako sluoksniu. Pusvalandį leisk padžiūti natūraliai, tada dar minutę papūsk į juos vėsia plaukų džiovintuvo oro srove.

Jei padengsi nagus vyšnių, rožių raudoniu ar rausva spalva, tavo dailus pedikiūras švies iš tolo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis