Akys: tegul traukiasi tamsos šešėliai!

Iš kur tie juoduliai po akimis, žinai tik tu, na, dar galbūt gydytojai. Bet mes žinome svarbesnį dalyką – kaip tamsius ratilus užmaskuoti. Ir tai daug lengviau, nei manai!

BŪTINOJI PARENGTIS

Kasdien lepink gležną paakių odą specialiu šiai sričiai skirtu kremu ar serumu su UVSF. Tai būtina, nes saulės spinduliai išprovokuoja ne tik raukšleles, bet ir odos pigmentaciją. Dėl šios priežasties paakiai gali tapti dar tamsesni.

MASKAVIMO TECHNIKA

1. Visą paakių sritį švelniai patepk greitai įsigeriančiu kremu, kad kitos priemonės pasiskirstytų ir įsigertų tolygiau. Venk bet kokių sunkių ir riebių produktų – ant jų užteptos maskuojamosios priemonės bus pastebimos, lengvai subėgs į raukšleles.

2. Išsirink rausvos spalvos koreguojamąją priemonę, kuri kompensuotų sveikos odos spalvos trūkumą. Išsirinktos priemonės plokščiu teptuku patepk ties vidiniais akių kampučiais, tada švelniais brūkštelėjimais paskleisk ties viduriu ir virš skruostikaulių.

3. Bevardžiu pirštu paakius patepk kreminės pudros konsistencijos maskuojamąja priemone. Jos spalva turi būti dviem tonais šviesesnė nei naudojama kreminė pudra. Toks derinys sukurs kūdikiškai sveikos odos įspūdį, ir net tamsiausi paakiai taps nepastebimi.

4. Darbą baik gelsvo atspalvio sausos birios pudros sluoksniu. Tik įsitikink, kad toji pudra matinė, ne švytinti. Pastaroji gali sukristi į raukšleles ir tapti pastebima. Sausą pudrą tepk minkštu apvaliu teptuku. O kurdama akių makiažą ryškink tik viršutinius vokus.

DAR DAUGIAU SKAISTUMO!

Skruostikaulius paryškink rausvais kreminiais skaistalais. Tai nukreips dėmesį nuo tamsių paakių, o veidui suteiks sveiko švytėjimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis