Kiek kainuoja grožis?

Skaisti oda, graži figūra ir žvilgantys plaukai kainuoja. Net jei turi itin gerus genus, jiems reikia pagalbos apsiginti nuo užterštos aplinkos ir bėgančių metų. Turi investuoti ne tik laiko, bet ir pinigų. Deja, pasiklausius daugelio žymių moterų, atrodo, kad net ir sulaukusios brandaus amžiaus jos yra natūraliai gražios: oda nesiraukšlėja, plaukai nežyla, o liekną figūrą išlaiko kirsdamos kepsnius.

Štai dvi keturiasdešimtmetį perkopusios gražuolės Kylie Minogue ir Jennifer Aniston teigia grožį puoselėjančios visai paprastomis priemonėmis. Pirmoji neva kasdien naudoja nė 20 Lt. nekainuojantį kremą „Pond's“, o antroji veidą prausia muilu „Neutrogena“. Tik dar pamiršta šalia paminėti asmeninius trenerius, virėjus, procedūras prabangiuose grožio salonuose, „Botoxo“ injekcijas. Vienas žurnalas suskaičiavo, kad kultinio serialo „Draugai“ žvaigždė iš tikrųjų kas mėnesį grožiui puoselėti išleidžia per 22 tūkst. Lt.

Lyginant su Holivudo žvaigždėmis lietuvės grožiui puoselėti skiria kuklias sumas. Neseniai atlikta apklausa parodė, kad lietuvės vidutiniškai kas mėnesį makiažo priemonėms bei įvairioms grožio procedūroms skiria iki 200 Lt. Bet jei tik leistų galimybės, skirtų dvigubai didesnes sumas.

Kokias – pigesnes ar brangias – grožio priemones naudoti bei ekspertų komentarus, skaityk rugpjūčio mėnesio „Cosmopolitan“ žurnale.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis