Keistos grožio procedūros

Kai kurios gražinimosi priemonės yra tokios keistos, kad gali išberti vien apie jas išgirdus.

Vienas jų sumąsto kūrybingi SPA salonų darbuotojai, kitas iš įvairiausių faunos išskyrų, gleivių ar kai kurių kūno dalių sukuria pačios moterys. Nė nemanome siūlyti mėginti šias grožio procedūras atlikti namie, bet šį bei tą apie jas papasakoti išties maga.

Vertingiau nei trelės

Ar paukščio kakutis tau kaip nors asocijuojasi su švelnia ir lygia oda? Ne? Turbūt dėl to, kad nesi girdėjusi apie geišų veido procedūras. Ypatingųjų Japonijos moterų grožio paslaptis atgaivino Victoria Beckham. Nesuprask tiesiogiai, garsaus futbolininko žmona žvirblių fekalijų tarp sakurų nerankiojo: ji Amerikoje išbandė veido kaukes su lakštingalų guanu – bekvape medžiaga, natūraliai susidarančia iš suirusių paukščių išmatų likučių. Ir, sako, buvo maloniai nustebinta rezultatų, net pradėjo naudoti kremą su lakštingalų guanu. Kosmetikos ekspertai ypač giria kregždžių ir lakštingalų guaną. Veido procedūros su juo tapo prabangių SPA salonų kokybės bei kompetencijos ženklu. Neskubėk raukyti nosytės – nei guano spalva, nei kvapas neprimena išmatų: jei nežinotum, nė nenujaustum, kuo veidą tepi. Žodžiu, lakštingalos vertos dėmesio ne tik dėl savo užburiančių trelių – jų guane gausu aminorūgščių, valančių, skaistinančių ir jauninančių veido odą. Pigiausias kremas su guanu kainuoja apie 300 litų.

Ypatinga sėkla

Kur stebuklingai plaukus veikiančių baltymų galėtų būti daugiau nei jaučių sėkloje? Regis, niekur, nes garsaus Londono grožio salono „Hari’s Salon” specializacija – kaip tik netradicinės plaukų gelbėjimo procedūros... su jaučių sperma, kurioje apstu ir baltymų, ir aminorūgščių. Tiesa, naudojama ne bet kokia – tik Aberdeen Angus veislės jaučių sperma, ir dar pridedama baltymų gausios kateros augalo šaknies. Masė įmasažuojama į ištrinktus plaukus, o vėliau išskalaujama. Ekspertų teigimu, nieko ekologiškiau nėra. Taip palepinti plaukai tampa vešlūs, gražiai vilnija. Viena bėda: teks skristi į Londoną ir už 45 minučių procedūrą sumokėti per 50 svarų sterlingų. Jaučių sperma plaukus gaivinusių merginų teigimu, ji neskleidžia jokio kvapo. Poveikis lyginamas su geru kondicionieriumi arba... plaukų viagra.

Žuvytės kojytėms

Norėdamos dailių pėdučių moterys rikiuojasi prie žuvų pedikiūro. Procedūros metu kojos pamerkiamos į indą, kuriame nardo miniatiūriniai turkiški bedančiai karpiai. Jie – ne piranijos, gyva oda nesidomi, nugraužia tik negyvų ląstelių sluoksnį. Tokia pedikiūro procedūra populiari JAV, daugelyje Azijos šalių. Gal ir neblogas būdas žuvytėms maitinti, tačiau jis jau uždraustas keturiolikoje JAV valstijų, sunerimusi ir Didžioji Britanija. Vieno JAV senatoriaus pareiškimu, tai esanti bjauri ir pavojinga procedūra. Pasirodo, grožio salonų savininkai taupo: tos pačios žuvytės kramto kelių klientų odą (kaskart jas keisti būtų be galo brangu) ir taip platina įvairias infekcijas. Salonų darbuotojai tikina dezinfekuojantys žuvytes ultravioletiniais spinduliais (!), tačiau apsaugoti klientų nesugeba. Išsiaiškinome: Britanijoje toks pedikiūras kainuoja 10–50 svarų sterlingų.

Sraigių tuneliukas

Didžiosioms Amazonės sraigėms atėjo sunkūs laikai – iš jų pradėti gaminti kremai. Tačiau ekspertai tvirtina: pernelyg mažai atlikta mokslinių tyrimų, kad galėtume tvirtinti, jog kremas su sraigėmis, jų fluidais bei ekstraktais iš tiesų naudingas odai. Galop gamintojai netgi neatskleidžia kremų gaminimo sąlygų, tik teigia, kad jie saugo nuo kenksmingo saulės poveikio, valo odą, netgi atnaujina pažeistus jos audinius ir taip mažina randus. Azijos šalyse niekas sraigių nemala, bet daro veido masažą. Ši procedūra šiuo metu itin populiari. Neva toks gyvų sraigių atliekamas masažas atpalaiduoja ir jaunina.

Klastingas masažas

Gali įsivaizduoti, kad gyvatės šliaužioja tavo kūnu? Izraelio SPA specialistų teigimu, jos paveikesnės nei masažuotojų rankos. Įjunk vaizduotę: didesnės reptilijos šliaužia tavo kūnu, o mažesnės slysta veidu ir taip masažuoja raumenis. Teigiama, kad gyvačių masažas malšina sąnarių skausmą, atpalaiduoja pavargusius raumenis. Mažesni šliužai turėtų palepinti veido raumenis... Aišku, jei šie nesuakmenėja iš siaubo. Gera žinia: gyvatės nenuodingos, be to, ši procedūra kai kurioms moterims sukelia orgazmą. Taigi kai viešėsi Izraelyje ir jausiesi pavargusi, gali užsukti į SPA atsipalaiduoti. Gyvačių masažo kaina – apie 70 JAV dolerių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis