Kaip visur spėti ir dar švytėti

Paskaitos, darbas, susitikimai su draugais... Kaip būtų puiku, jei tuo pat metu gebėtum būti keliose vietose! Ir visur – vis tokia pat daili. Deja, dažnai tenka rinktis: viena ar kita? Regis, per ilgai krapštaisi prie veidrodžio!

Žaibiškai...
...papurenk sruogas

Šukuosena akimirksniu atrodys puresnė, jei paryškinsi jos tekstūrą. Jei plaukai ką tik ištrinkti, papurkšk šaknis purinamąja priemone. Neturi laiko trinkti plaukų? Dar geriau! Tokias sruogas lengviau modeliuoti. Horizontaliai nuo ausies iki ausies atskirk plaukus, viršutinę dalį ties viršugalviu susuk į laisvą kuodą. Porą minučių pūsk šilta džiovintuvo oro srove į tą kuodą, tada jį išleisk, permesk plaukus į priekį ir papurkšk laku. Atmetusi plaukus atgal perbėk per juos pirštais, kad kiekviena sruoga rastų savo vietą.

Žaibiškai...
...paruošk veidą ilsėtis

Vakarėlis buvo siautulingas, vos laikaisi ant kojų. Tačiau makiažą nusivalyti vis tiek privalai – kad veido nenusėtų spuogai, neprikibtų visokių uždegimų. Šią prievolę atliksi dvigubai greičiau, jei naudosi veido prausiklį su glikolio rūgštimi – ji ir valo, ir šveičia, ir skaistina. Paskui tau reikės tik sudrėkinti veidą. Jei oda riebi, įsigyk priemonę su salicilo rūgštimi, kuri puikiai šalina riebalus. Oda sausa? Ieškok losjono su drėkinamojo poveikio hialurono rūgštimi. Baigdama vakarinę grožio ruošą lūpas patepk balzamu, kad rytą jos nebūtų sukepusios.

Žaibiškai...
...džiovink nagų laką

Kol išdžiūsta salone darytas manikiūras, gali praeiti net pusvalandis, nes nagai paprastai gražinami storesniu lako sluoksniu. Namie darydama manikiūrą procesą gali paspartinti: lakuok nagus šviesiais pasteliniais atspalviais. Pavyzdžiui, kūdikiškai rausvu. Pasirodo, tamsūs pigmentai džiūsta ilgiau. Ištraukusi teptuką iš buteliuko į jo kaklelį nubrauk lako perteklių, tada trimis brūkštelėjimais padenk nago paviršių iš kairės į dešinę. Ant viršaus užtepk greitai džiūstančio tvirtiklio arba užlašink specialaus skysčio, kad lakas greičiau sutvirtėtų. Galop papūsk plaukų džiovintuvu.

Žaibiškai...
...suteik atspalvį kūnui

Oda per kelias valandas turi tapti rusva? Negaišk laiko dengdamasi visą kūną savaiminio įdegio priemone. Pakaks, jei tepsi tik tas vietas, kurių neslėps drabužiai: kojas, rankas, iškirptės sritį. Tik iš pradžių gerai sudrėkink odą. Losjonas veiks kaip barjeras, tad padauginti savaiminės įdegio priemonės nepavyks. Be to, jei oda gerai sudrėkinta, ir nutepsi ją lygiau. Jei įdegio efektą kuri pirmą kartą, verčiau naudok purškiamąją priemonę – ji greičiau įsigeria, neužtruksi dailindama didesnį plotą, bus mažesnė ir tikimybė nusivilti rezultatu. Beje, denk odą vienu sluoksniu – jei reikės, intensyvesnį spindesį odai vėliau suteiksi bronzine pudra. Prieš rengdamasi bent 10 minučių pastovėk šalia šildytuvo ar papūsk į nurudintus plotus plaukų džiovintuvu.

Žaibiškai...
...nuskusk kojas

Šiam atsakingam ritualui neprireiks nė poros minučių, jei kojas sudrėkinsi, padengsi kreminės konsistencijos kūno prausiklio putomis (jos puikiai minkština ir švelnina odą) ir ne mažiau kaip trijų peiliukų skustuvu lanksčia galvute brauksi iš apačios į viršų aplink visą koją. Po kiekvieno brūkštelėjimo sekundę palaikyk skustuvo galvutę po tekančiu vandeniu. Nepamiršk nuskustų kojų patepti drėkinamuoju losjonu.

Žaibiškai...
...atsikratyk spuogo

Niekas neprivers to bjauraus gumbo išnykti akimirksniu, tačiau gerokai jį sumažinti — galima. Vakare suvilgyk vatos tamponėlį karštu vandeniu, švelniai prispausk prie iškilusio spuogo ir palaikyk tris sekundes. Karštis atvers spuogo viršūnėlę, ir jame susikaupę syvai ištekės. Po tokios procedūros intensyviau veiks ir tepami gydomieji preparatai (tepk spuogą sausinamąja priemone — tokia, kuri malšina uždegimą, sudirgimą, tinimą). Rytą patepk spuogo vietą salicilo rūgštimi ar priemone, kurioje jos yra. Nuo pašalinių akių spuogą slėpk antiseptiniu maskuokliu. Galop veidą papudruok biria pudra, kad šis įdienojus neimtų negražiai blizgėti.

Žaibiškai...
...tvarkyk plaukus

Išsimaudžiusi duše plaukus gerai nusausink rankšluosčiu ir patepk lengvos tekstūros modeliavimo putomis – bus paprasčiau formuoti šukuoseną. Tačiau naudok tik pusę įprastai naudojamo putų kiekio: kuo mažiau modeliavimo produkto, tuo greičiau plaukai džiūva. Horizontaliai perskirk plaukus per pusę, viršutinę dalį ties viršugalviu susek segtuku. Iš pradžių išdžiovink apatinę dalį, apie jos modeliavimą negalvok – juk šie plaukai liks nepastebimi. Išleisk viršutinius ir džiovink naudodama apvalų šepetį. Daugiausia dėmesio skirk sruogoms aplink veidą. Galop baik džiovinti šalto oro srove – kad plaukai nesiveltų ir šukuosena ilgiau laikytų.

Žaibiškai...
...mažink paburkimus

Turi bent 20 minučių? Būtų idealu vėsinamoji kaukė. Jei tiek laiko nebėra, užplikyk du juodos arbatos maišelius, lengvai nuspausk ir atvėsink. Tada klok ant akių ir penkias minutes palaikyk. Juodojoje arbatoje esantis kofeinas sutrauks išsiplėtusius kapiliarus ir sumažins tinimą. Po šios procedūros paakius patepk kremu su ramunėlių ar agurkų ekstraktu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis