Blakstienos iki pat dangaus

Ne laiba talija, ne iškilus biustas ar daili šukuosena – pirmiausia tavo žvilgsnis ragina tavimi susidomėti. Tau svarbu, kokį įspūdį padarysi? Gražink blakstienas!

BŪTINOJI PARENGTIS

Nuvalyk veidą drėkinamuoju losjonu, leisk jam susigerti, kad nė lašelio neliktų. Paakius padenk maskuojamąja priemone, jei reikia – ir kremine pudra, ant viršaus švelniu teptuku brūkštelėk lengvos birios pudros.

BLAKSTIENŲ STORINIMO TECHNIKA

* Plaukų džiovintuvu pašildyk specialias riečiamąsias žnyplutes, suimk jomis blakstienas prie pat šaknų, suspausk ir palaikyk kelias sekundes. Tik žiūrėk, kad jos nebūtų per karštos – gali nusideginti ir pažeisti blakstienas.

* Atitrauk žnyples nuo šaknų srities porą milimetrų ir vėl suspausk blakstienas. Kartok, kol pasieksi galiukus. Maždaug 3–4 kartus. Jei blakstienos plonos, padenk jas bespalviu želė konsistencijos blakstienų tušo pagrindu. Jis stiprina, storina, ilgina.

* Išsirink tušo tūbelę, ištrauk šepetėlį, bet nepumpuok. Laikydama šepetėlį horizontaliai, priglausk prie viršutinių blakstienų šaknų ir judindama į šonus įnerk į jas. Brauk šepetėliu iki pat blakstienų galiukų. Kartok tai trissyk.

* Kiekvieną kartą nutepusi blakstienas pašukuok specialiu šepetėliu – taip sukursi nepaprastai tankių kaip vėduoklės blakstienų įspūdį. Daryk tai atsargiai ir iškart, kol tušas dar nenudžiuvo.

* Jei trokšti įspūdingo ilgio ir tankumo, ties išoriniu viršutinių blakstienų kraštu tiesiai tarp savų blakstienų priklijuok kelis pluoštelius dirbtinių blakstienų. Patepk jas specialiais klijais ir pincetu priglausk prie odos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis