Atrodyk puikiai ryte po vakarėlio

Šie patarimai išpešti iš Holivudo garsenybių. O joms juk net ir po baisiausių pagirių reikia atrodyti puikiai!

* Tinkamai nuprausk veidą. Rytą atšviežink jį ne vandeniu, bet vaistažolių nuoviru. Tiks mėtos, melisos, ramunėlės. Atgaivink odą kontrastiniu kompresu. Iš pradžių pridėk prie veido karštą rankšluostį (jį sušildysi lygintuvu ar palaikiusi ant radiatoriaus), o tada ištepk atvėsintu šaldytuve drėkikliu. Venk skubią pagalbą žadančių kosmetikos priemonių su retinoliu – pernelyg aktyvūs jų komponentai gali gerokai pakenkti odai.

* Kliaukis tepamais skaistalais. Būtent: tokiais, bet ne biriais – šie odą pavers sausa ir pavargusia. Tepami rausvi skaistalai suteiks sveiko spindesio nuo alkoholio ir bemiegės nakties papilkėjusiems skruostams.

* Naudokis atspalvį teikiančiu drėkikliu. Jis suteiks sveiko švytėjimo odai ir atrodys natūraliau nei kreminė pudra. Jei nori, kad oda dar labiau švytėtų, į drėkiklį šiek tiek įmaišyk spindesio teikiančio kremo.

* Nukreipk dėmesį nuo akių. Jei jos paraudusios, įlašink preparato nuovargiui šalinti. Vidinius apatinių vokų kraštus apvesk baltu pieštuku – akys iš karto pašviesės. Paburkę paakiai – pats aiškiausias ženklas, kad vakar šėlai vakarėlyje. Tad ryškiau, tik ne matiniais, bet blizgiais dažais tepk lūpas – akys nebus tokios pastebimos. Venk rudų tonų – geriau rinkis raudonus ar koralo atspalvius. Blakstienas pariesk ir kelis kartus padažyk: akys atrodys platesnės. Vokus denk tik smėlio, kūno, pastelinės rusvos spalvos šešėliais, po antakiais perbrauk spindinčiais šešėliais – akys neatrodys įkritusios. Juodą akių pieštuką išvis pamiršk.

* Nuo juodų paakių išsigelbėsi kuo šviesesniu maskuojamuoju pieštuku. Ant jo galiuko užtepk drėkiklio – lygiau užtepsi maskuojamąją priemonę. Svarbiausios teptinos vietos – vidiniai akių kampai, apatiniai vokai ir sritis šalia nosies.

* Palepink akis ledukų kompresu. Tik prieš tai įvyniok juos į medvilninę skepetaitę. Ledukai kiek apmalšins patinimą ir akių raudonį. Tiks ir atšaldyti arbatžolių maišeliai.

* Pasirūpink plaukais. Ištrink juos ir papurkšk spindesio teikiančia priemone. Trinkdama galvą ilgiau nei įprastai pamasažuok skalpą – iš karto pasijusi geriau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis