Antakiai: platūs ir ryškūs

Ne kiekvienai gamta dovanoja plačius, ryškius antakius – tokius, kokie dabar madingi. Gerai, kad šiuolaikinėmis grožio priemonėmis juos galima susikurti pačioms.

Pasiruošk...

Pirmiausia peršviečiama pudra papudruok antakius – ji sugers riebalų perteklių ir naudojami antakių dažai geriau laikysis.

...Pradedam!

1. Švariu blakstienų tušo šepetėliu kruopščiai sušukuok antakius, braukdama plaukelius žemyn, – taip išryškės viršutinė antakių lanko forma.

2. Paimk antakių pieštuką (jei antakiai tamsūs, rinkis vienu dviem tonais šviesesnį nei natūrali spalva) ir paryškink tik viršutinę antakių lanko liniją. Braukyk pieštuką trumpais horizontaliais judesiais. Vėl sušukuok antakius įprastai (atgal) – taip paslėpsi ką tik nupieštą liniją.

3. Tą pat pakartok su apatine antakių lanko linija, tik potėpiai turi būti maži, įstriži, kad brėžiamos linijos susilietų su antakių plaukais.

4. Specialiu šepetėliu (įstrižais šereliais) užpildyk antakius jiems skirtais dažais (spalva turi tikti prie naudoto antakių pieštuko). Geriausiai tinka pudros konsistencijos dažai – tada antakiai atrodo pilnesnį, be to, pudra daro natūralesnį įspūdį nei antakių pieštukas.

5. Kad dažai ilgiau laikytųsi, purkštelėk ant antakių šepetėlio plaukų lako ir pašukuok juo plaukelius, braukdama iš apačios į viršų

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis