Į pasimatymą iškart po darbo

Tik įsivaizduok: prakiurksojai kontoroje ištisas devynias valandas, pavargai, svajoji apie dušą... Ir staiga skambina į pasimatymą kviesti tas, kuriam tiesiog negali atsakyti „ne“. Nors veidrodis tau rodo špygą, vis tiek turi per keletą minučių virsti žadą gniaužiančia deive. Svarstai, gal nusivalyti rytinį makiažą ir pasidaryti naują? Neskubėk.

Pirmiausia išgerk žaliosios arbatos su citrina, imbieru ar gabalėliu juodojo šokolado – tai puikiai tonizuoja ir kelia nuotaiką. Jei būtum namie, pirmiausia pultum į dušą. Kontoroje tai neįmanoma. Tad gaivintis teks drėgnomis servetėlėmis, o dušą kūnui imituoti vandens procedūra rankoms: tiesiog pakišk jas kelioms minutėms po tekančiu šaltu vandeniu – iškart pasijusi žvalesnė.

Kad pašalintum nuovargio žymes iš veido, suvilgyk porą vatos tamponų juodojoje arbatoje ir užklok juos ant akių. Suskaičiuok iki 100 – tamsūs ratilai jau ir pabluko. Dar pora lašų vizino, ir tavo žvilgsnis pasirengęs gundyti. Sakai, visą dieną prasmaksojai prie kompiuterio? Niekas nė neįtartų!

Makiažą gali nusivalyti drėgnomis servetėlėmis ir veidą nusipiešti iš naujo. Tačiau tokiu atveju turi turėti visą kosmetikos arsenalą. Deja. Tavo rankinė – ne šulinys bedugnis, greičiausiai joje rasi tik pudros, lūpų dažų ir blakstienų tušo, todėl tau teks restauruoti rytinio makiažo prisiminimus: vatine mentele nuvalyk nubyrėjusį ar ištirpusį tušą, pieštuku paryškink blakstienų kontūrą, brūkštelėk dažais per lūpas, pirštais išlygink plaukus ir pasikvėpink. To pakaks, kad užkariautum jo širdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis