Nerimtos kasos rimtoms merginoms

Plaukų pintis šoko ne tik modeliai, bet ir raudonais kilimais žengiančios garsenybės. Nesijuok, neva jos užsimaniusios vaizduoti nekaltas mokinukes, – yra tokių kasų, kurios tinka ir savo vertę žinančioms suaugusioms ilgaplaukėms.

Dvigubas iššūkis

Šios dvi susišiaušusios kasos tikrai nepavers tavęs tvarkinga mergyte! Apipurkšk plaukus stiliuojamąja priemone, perskirk šone ir ties sklastymu pink ploną kasytę nuo plaukų augimo linijos. Dabar laisvai supink dvi kasas, mažąją kasytę įpynusi į priešingoje nei sklastymas pusėje esančią kasą, tik pirma apsuk ją aplink vieną tos kasos sruogų. Sutvirtink galiukus kuo mažiau pastebimomis gumytėmis, o tada įvairiose vietose pataršyk kasas, kad šios atrodytų netvarkingos, asimetriškos.

Pašėlusios srovės

Į vieną kasą supynus daug mini kasyčių išeina itin vakarėliams tinkama šukuosena. Ištepk plaukus putomis ir išdžiovink palenkusi galvą žemyn – jie taps puresni. Šone padaryk sklastymą, suimk plaukus į priešingą pusę ir surišk į žemą uodegą, sklastymo pusėje palikusi tris sruogas mažoms kasytėms. Supink jas. Didžiąją, pagrindinę, kasą pink ne bet kaip: uodegos plaukus padalyk į dvi, bet ne į tris dalis. Iš pirmos sruogos apačios trauk pluoštelį plaukų ir dėk jį ant tos pačios sruogos viršaus, bet kišk po antrąja sruoga. Dabar tą pat padaryk su antrosios sruogos apatiniu plaukų pluošteliu – jis turi atsidurti po pirmąja sruoga. Taip ir kartok, kol supinsi kasą. Kažkur ties viduriu įpink ir mini kasytes.

Plaukų kaskados

Labai dailus kompromisas: ir kasos, ir kartu palaidi plaukai. Išpurkšk sruogas priemone bangoms formuoti. Truputį virš ausies iš trijų dalių pradėk pinti prancūzišką kasą (vadinamąjį “Drakoniuką”). Apatinę dalį paleisk, tegul krinta su kitais plaukais. Kiek tolėliau vėl tęsk pynimą, palikusi kilpoje tiesių plaukų sruogą. Pridėk daugiau plaukų prie viršutinės pynimo sruogos (kaip įprastai darai pindama prancūzišką kasą). Taip ir judėk įstrižai iki priešingoje pusėje esančio peties.

Kasų vainikas

Nieko bendra su mūsų močiučių mėgta šukuosena. Išpurkšk plaukus laku, kad jie nebūtų priploti – tegul kiek pasišiaušia. Perskirk juos per vidurį, supink dvi kasas, jų galiukus sutvirtink gumytėmis. Vieną kasą dėk aplink galvą ties plaukų augimo linija, galiuką prisek segtukais už ausų. Tą pat padaryk su antrąja kasa – klok ją už pirmosios iš kitos pusės ir prisek. O dabar išpešk kelias sruogas virš kaktos.

Įpintas efektas

Šį sezoną itin madingos kasos su įpinta virve, kaspinu, net popierinėmis juostelėmis dovanoms rišti. Viršugalvį apipurkšk priemone plaukams ties šaknimis pakelti ir šukomis juos pavelk. Suimk į uodegą maždaug ties ausimis, o šią padalyk į tris dalis. Vienos dalies viršų apsuk virve ir pink kasą, jos galą sutvirtink kita virve. Jei nori tokios žavingai netvarkingos kasos kaip nuotraukoje, pataršyk ją ir patrink pirštais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis