Pakinkyk spalvas akių makiažui

Nebijančioms eksperimentuoti dizaineriai šį rudenį siūlo išpiešti akis. Mesk iš galvos visas išmoktas makiažo taisykles. Čia svarbiausia fantazija. Rinkis netradicines spalvas – oranžinę, mėlyną, violetinę, rožinę. Ir piešk. Arba kopijuok Chanel ir antakius užlipdyk blizgiais žvyneliais. Beje, toks makiažas į klubą ar vakarėlį bus pats tas.

Akių šešėliai. Netramdyk fantazijos. Išbandyk madingas, ryškias, net kiek provokuojančias spalvas. Jei nori išlaikyti subtilumą, ryškias spalvas derink su auksiniais, sidabriniais, rusvais atspalviais.

Akių kontūro priemonė. Juodą palik klasikos gerbėjoms – gerą nuotaiką akcentuok vaiskiomis spalvomis. Gali jas derinti su vokų šešėliais, gali tepti ant šešėlių kontrasto principu arba ant švarių vokų kokio tik nori pločio linija. Nors ir pusės centimetro.

Spalvotas blakstienų tušas. Jei tavo natūralios blakstienos tamsios, tiks bet kokios spalvos tušas. Šviesios? Iš pradžių patepk ruda ar juoda spalva, o antras ar trečias sluoksnis tegul būna spalvotas.

Svarbiausias principas. Nusprendei įspūdingai paryškinti akis, o nagus nulakuoti netradiciniu atspalviu? Lūpas tik pablizgink, kad žėrėtų kaip veidrodis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis