Geriausi grožio priemonių Advento kalendoriai, kurių dar gali įsigyti (1)

Pastaraisiais metais išpopuliarėjo teminiai Advento kalendoriai. Šiandien gali rasti pačių įvairiausių: namų kvapų ir žvakių, papuošalų, kvepalų, kūno priežiūros ar dekoratyvinės kosmetikos. Pastarieji - merginų favoritai. Tokiuose kalendoriuose kiekvienai Advento dienai skiriama 1 priemonė, dažniausiai tai grožio produktų miniatiūros. Kai kurie prekių ženklai į dienų langelius įdeda ir pilno dydžio produktų.

Atrinkome tau grožio produktais pripildytus Advento kalendorius, kurie sulaukė itin daug dėmesio, tačiau dar nėra išparduoti. Žvilgtelėk, kuo kosmetikos pasaulis siūlo save pradžiuginti gruodžio mėnesį.

1. CLINIQUE

Šis rinkinys labiausiai tiktų toms, kurioms patinka veido odą puoselėjantys produktai, nuo kremų, šveitiklių, serumų iki kaukių. Tarp kalendoriaus produktų yra ir pora skirtų kūno priežiūrai, taip pat kelios dekoratyvinės kosmetikos priemonės ir skaistalų šepetėlis (jo vertė apie 26 eurus). Gamintojai teigia, kad šiame rinkinyje esančios produkcijos vertė siekia 200 eurų. Lietuvoje CLINIQUE kalendorių gali įsigyti už maždaug 80 eurų.

Gamintojo nuotr.

2. L'OCCITAINE

Šis kosmetikos gamintojas siūlo du Advento kalendorius - klasikinį ir prabangųjį. Klasikiniame didžiąją dalį sudaro produktai, skirti kūnui: prausikliai, losjonai, muilai, kremai, kelios priemonės plaukams, viena kvepalų mini versija ir vienas veido kremas. Prabangioji versija papildyta keturiomis kvepalų miniatiūromis, čia daugiau priemonių veido odos priežiūrai. Pasak gamintojų, klasikinio kalendoriaus vertė - 84 Eur, o prabangiojo - 131 Eur. Lietuvoje įsigyti L'OCCITAINE Advento kalendorių gali už 49 Eur (klasikinis) ir 99 Eur (prabangus).

Klasikinis kalendorius, gamintojo nuotr.

Prabangusis kalendorius, gamintojo nuotr.

3. NYX

Tai idealus kalendorius dievinančioms dekoratyvinę lūpų kosmetiką. Visos 24 priemonės - įvairūs lūpų dažai ir blizgiai, nuo neutralių iki sodrių ar netikėtų spalvų. Žinoma, produktai yra mini versijų, tačiau tai puiki galimybė išbandyti naujus lūpų dažų atspalvius. Lietuvoje šį kalendorių gali įsigyti už maždaug 64 Eur.

Gamintojo nuotr.

4. THE BODY SHOP

Du grožio kalendoriai - įprastas ir didysis. Šiuose Advento kalendoriuose yra ne tik kūno priežiūros priemonių, keli dekoratyvinio makiažo produktai, bet ir vienas kitas įrankis, pavyzdžiui, blakstienų rietimo žnyplės. Paprastasis THE BODY SHOP Advento kalendorius Lietuvoje kainuoja 79 Eur (nurodoma vertė - 134,10 Eur). Didesnįjį, jame yra daugiau pilno dydžio produktų, gali įsigyti už 139 Eur (vertė 307,80 Eur).

Įprastas kalendorius, gamintojo nuotr.

Didysis kalendorius, gamintojo nuotr.

5. CHARLOTTE TILBURY

Šiame Advento kalendoriuje rasi ir veido, kūno priežiūros priemonių, ir dekoratyvinės kosmetikos. Vieni produktai - mažosios versijos, kiti - pilnos. CHARLOTTE TILBURY kosmetika nėra pigi, pavyzdžiui, lūpų blizgiai ir dažai - apie 18-26 Eur, veido priežiūros priemonės dar kelis kartus brangesnės. Prabangusis advento kalendorius kainuoja apie 167 Eur, deja, Lietuvoje jo nėra - teks parsisiųsti.

Gamintojo nuotr.

6. CIATÉ LONDON

Tai Advento kalendorius, sukurtas manikiūro gerbėjoms - jame rasi 23 nagų lakus ir auksu žėrinčią nagų dildę. 22 buteliukai yra mažesnių talpų (5 ml), o 1 - didesnės (13.5 ml). CIATÉ LONDON kalendorius yra vienas šventiškiausių, daugybė nagų lakų žvilga metalizuotomis spalvomis, nuo klasikinių sidabrinės, auksinės iki įmantresnių žalios ar purpurinės. Internetinėse parduotuvėse šį rinkinį gali įsigyti už maždaug 43 Eur, dar šiek tiek reikės atseikėti siuntimui, nes Lietuvoje jis neparduodamas.

Gamintojo nuotr.

7. RITUALS

Šis gamintojas siūlo dvi Advento kalendorių versijas - "Exclusive" ir "Deluxe". Kalendoriuose daugiausia yra kūno ir veido priežiūros priemonių (nemažai priemonių maudynių ritualams), taip pat 1 blakstienų tušas, kvepalai ("Deluxe" kalendoriuje), namų žvakė ir kitos gėrybės. RITUALS Advento kalendorių Lietuvoje gali įsigyti už 59,50 Eur, prabangesnį - už 79,50 Eur.

Kalendoriai "Deluxe" (kairėje) ir "Exclusive", gamintojo nuotr.

8. SELFRIDGES

Savo Advento kalendorių siūlo ir Londono universalinė parduotuvė SELFRIDGES, šiame kalendoriuje atrinktos skirtingų prekių ženklų grožio priemonės. Didžioji priemonių dalis skirta veido, kūno odos priežiūrai ir dekoratyvinei kosmetikai (čia yra ir populiarioji makiažo kempinėlė "Beautyblender", viena kita priemonė rankoms, plaukams, miegui. Internetinėje parduotuvėje rinkinys kainuoja apie 79 Eur, Lietuvoje juo neprekiaujama.

Gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis