Išbandyk pati: pusmėnulio manikiūras

Šią manikiūro madą galima vadinti išdykusia prancūziškojo sesute. Bet svarbiausia – tau nereikia jokių salonų, kad šitaip išpuoštum savo nagus!

Dilde suapvalink nagų kampučius, kad suformuotum migdolų formą, ir padenk nagus lako pagrindu. Išsirink dviejų spalvų nagų lakus lakus: ryškų (arba tamsų) ir metalinį. Pavyzdžiui, kaštoninį ir auksinį.

Padenk nagus dviem sluoksniais ryškaus arba tamsaus lako, iš pradžių braukdama šepetėliu žemyn per nago vidurį, o tada – atsargiai bei kruopščiai į šonus. Taip lengviau neištepti delikačios nago odelės.

Šepetėlį itin plonu galu (jei tokio neturi, gali naudoti skirtąjį akių kontūrui brėžti) pamerk į metalinės spalvos laką. Brėžk juo pusmėnulį – nuo vieno nago pagrindo šono iki maždaug nago ketvirčio ir baik žemai ties priešingu nago šonu.

Normaliu šepetėliu užpildyk nubrėžtojo pusmėnulio plotelį metaliniu laku. Įspūdį sustiprink dviem jo sluoksniais ir dar padenk nagą apsauginiu laku, kad tavo pastangos iškart nenueitų vėjais.

Galiausiai merk ploną šepetėlį (nebūtinai lako, gali būti skirtas ir piešti) į nagų lako valiklį ir nuvalyk visas lako dėmes nuo odos. Vatos pagaliukai netinka, jos pluoštelių gali likti lake.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis