Tavo grožio planas per PMS

Maža to, kad nuolat kovoji su noru kimšti viską, ką dietologai ir sveikos gyvensenos ekspertai įvardija kaip visiškai netikusį maistą (traškučių, saldainių, sūrio...), – dar ir spuogai puola, o plaukai vos ištrinkti vėl atrodo nešvarūs.

Kaltink dėl to progesteroną – hormoną, kurio lygis likus maždaug šešioms dienoms iki mėnesinių pradžios tavo organizme šokteli, ir veido bei galvos oda pradeda išskirti daugiau riebalų. Kone kiekvienai pasaulio moteriai savaitę iki mėnesinių nuotaiką gadina suprastėjusi išvaizda ir susiriebalavę plaukai.

Tramdyk riebalus. Jei spuogų dar nematyti, nieko nelaukusi pradėk jį tepti priemonėmis nuo spuogų su benzoilio peroksidu ar salicilo rūgštimi. Taip užkirsi kelią daugintis bakterijoms ir suvaldysi riebalų išsiskyrimą. Jei spuogų jau išdygo, lygiomis dalimis sumaišyk dvi priemones nuo aknės: su benzoilo peroksidu ir su siera. Šiuo mišiniu ne tik įveiksi uždegimus sukeliančias bakterijas, bet ir lėtinsi riebalų liaukų veiklą. Plaukus trink valomuoju šampūnu.

Slėpk pėdsakus. Geriausias būdas aknės pėdsakams paslėpti – padengti veidą keliais plonais makiažo pagrindo sluoksniais. Taip suteiksi odai tolygią spalvą. Tada merk šepetėlį į kreminės konsistencijos maskuoklį ir atsargiai tepdama slėpk juo spuogus. Galop sutvirtink maskuotę pudra. Plaukams atgaivinti į rankinę įsimesk sauso šampūno. Juo per kelias minutes plaukams vėl suteiksi purumo.

Nepamiršk drėkiklio. Gal ir keistai skambės, bet naudodama vien priemones nuo spuogų išsausinsi odą ir ji gamins dar daugiau riebalų. Todėl nepamiršk naudoti drėkinamojo kremo ar losjono, jei nori išlaikyti balansą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis