Nagų lako spalva išduos tavo būdą

Pasirodo, nagų lako spalva kaipmat išklos, kokia tu esi. Rinkis savo mėgstamiausiąją ir žiūrėk, ką ji apie tave pasakoja.

GELTONA: Madų diktatorė

Puikiai išmanai naujausias tendencijas. Maža to, dažnai pati tampi sektinu pavyzdžiu – tavo stiliaus pojūtis unikalus. Esi kiek bohemiška asmenybė.

ŠVIESIAI RAUSVA: Užkietėjusi karjeristė

Rausva spalva atrodo itin moteriška, tačiau, kad ir kaip būtų keista, ją renkasi dėl darbo ir karjeros pamišusios profesionalės. Tiesa, jos linkusios į konservatyvumą.

RAUDONA: Galios valdovė

Raudona – klasikinės elegancijos simbolis. Šią spalvą renkasi galingos, bet drauge ir romantiškos, tolerantiškos moterys.

AUKSO: Stiliaus guru

Puikiai žinai, kas tau tinka ir patinka. Skonio subtilybės – tavo aistra. Visiškai įmanoma, jog kiti prašo tavęs patarimų šiuo klausimu.

ŽALIA: Kompanijos siela

Esi gyva ir be galo komunikabili. Kolegos greičiausiai tave mėgsta – moki praskaidrinti ir niūriausią dieną.

BALTA: Glamūrinė mergina

Klasikinė, elegantiška, pasitikinti savimi, žinanti, ko nori, ir tvirtai bei atkakliai einanti į tikslą.

MĖLYNA: Amžinai jauna

Mėlyna spalva rėkte rėkia pasauliui: esi jaunatviška, smagi ir nusiteikusi priimti visus gyvenimo iššūkius bei naujoves.

KORALŲ: Šilumos skleidėja

Šią spalvą renkasi šilto būdo ir itin moteriškos asmenybės. Jos ne tik pačios jaučiasi laimingos – savo šilumą mielai dalija kitiems.

TAMSIAI VIOLETINĖ: Nenuspėjamoji

Violetinė spalva – daugiabriaunė. Tokia pati nevienalytė esi ir tu. Darbe gali būti verslo moteris, namie – tvarkinga šeimininkė, o širdyje – bohemiška hipė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis