Makiažas pagal akių formą

Tavo žvilgsnis tikrai hipnotizuos, jei darydama makiažą neprivelsi klaidų. Ypač brėždama kontūrą. Tad prieš čiupdama pieštuką pirmiausia būtinai įvertink savo akių formą. Jei tavo akys...

... apvalios

Drąsiai gali ryškinti visą kontūrą – ir apatinių, ir viršutinių blakstienų linijas. Kruopščiai apvesk ir stipriau paryškink išorinius akių kampučius, vidinių neliesk – tegu kontūro linijos eidamos jų link tiesiog plonėja, kol išnyksta. Taip žvilgsnis bus išraiškingesnis. Beje, aklinas kontūras jį bukina.

... užkritusiais vokais

Jei vokai sunkūs, labiau paryškink viršutinę blakstienų augimo liniją. Vidinius akių kampučius patamsink žėrinčiais vokų šešėliais, kontūrą brėžk skystu teptuku – kad būtų minkštas ir palyginti ryškus. Lygiai taip pat brėžk ir po apatine blakstienų augimo linija, tik šviesesniais pigmentais.

... mažos

Sukurk ilgų ir storų blakstienų bei plačių akių iliuziją paryškinusi tik viršutinio voko kontūrą. Jo liniją ties išoriniais akių kampučiais pastorink ir pratęsk šiek tiek toliau, nei baigiasi akis. Apatinių blakstienų augimo linijos neliesk. Verčiau ten papudruok šviesiais žėrinčiais vokų šešėliais.

... arti viena kitos

Tikslas – optiškai padidinti tarp jų esantį atstumą. Vidinius akių kampučius apvesk pieno spalvos kontūro pieštuku arba papudruok balkšvais šešėliais. Brėždama kontūrą pastorink jį trečiame linijos trečdalyje. Vidinių kampučių neliesk, kontūrą išsklaidyk, kad šis neatrodytų per ryškūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis