Keisk antakių formą – padailinsi veido bruožus

Lengva įrodyti, kad tinkama antakių forma gali keisti visą veidą, – tik žinok savo problemą ir pasinaudok mūsų patarimais jai spręsti.

PROBLEMA: Pernelyg platūs, vešlūs, nepaklusnūs antakiai.
SPRENDIMAS: Jei antakiai stori, tau juk pasisekė! Reikia šiek tiek pakoreguoti jų formą – ir tu jau tarp madingiausiųjų. Antakius dailink salone (bent patį pirmąjį kartą), nes tik specialistas geriausiai gali išmanyti, kiek plaukų pašalinti nuo viršutinės, o kiek – nuo apatinės antakių dalies, be to, jis suteiks ir tokiems antakiams tinkamiausią formą.

PROBLEMA: Antakių pagrindas pernelyg arti vidinio akių kampo.
SPRENDIMAS: Ir šiuo atveju padės tik profesionalas, mat teks koreguoti visą antakių formą, o ne vien apsiriboti paprastu pešiojimu. Meistras kilstelės antakių apačią ir suteiks tiesumo viršutinei jų daliai nuo pagrindo iki linkio. Tavo veidas taps atviresnis, antakiai atrodys natūraliai. Formą sušvelnink antakių pieštuku.

PROBLEMA: Nelygūs, beformiai antakiai.
SPRENDIMAS: Vienintelė išeitis – paploninti antakių pagrindą bei išryškinti jų lenkimo liniją. Taigi kreipkis į specialistą arba pati išpešk visus plaukus maždaug centimetro spinduliu nuo išorinių akių kampų. Netolygumus maskuok pieštuku arba tamsiai rudais šešėliais. Aukščiausias linkio taškas turi būti tiesiai virš akies rainelės.

PROBLEMA: Nuožulniai besileidžiantys antakiai.
SPRENDIMAS: Svarbiausia – vizualiai juos pakelti. Tai įmanoma suteikus lenkto sparno formą. Teks atsikratyti nemažai apatinių plaukelių bei tų, kurie auga tiesiai po aukščiausiu linkio tašku. Išryškinusi būtent šią vietą suteiksi veidui subtilumo. Darydama makiažą per šią vietą brūkštelėk blizgiais šviesiais šešėliais – akys taps ryškesnės.

PROBLEMA: Pernelyg ploni, išpešioti antakiai.
SPRENDIMAS: Jei antakius nualinai nuolatiniu pešiojimu arba išpešei per daug, lieka tik tepti juos augimą skatinančiomis priemonėmis ir kantriai laukti, kol ataugs. Iki tol storink juos, užpildyk visas plikas vietas verčiau ne pieštuku (jis tepa), o tamsiai pilkais ar tamsiai rudais šešėliais, braukdama specialiu šepetuku ar aplikatoriumi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis