Instrukcija: kaip susisukti karštas garbanas

Vyrams labiausiai patinka lengvos ir nerūpestingos garbanos. Bet tokias sunkiausia susukti ir išlaikyti iki vakaro galo. Sek instrukcija ir turėsi karštas, bet patvarias garbanas.

* Drėgnus plaukus išdžiovink džiovintuvu. Viršutines sruogas papurkšk plaukų nesulipinančiu laku, permesk jas į priekį ir tą patį atlik su apatinėmis sruogomis.

* Prie smilkinio vertikaliai laikydama garbanojimo žnyples atskirk maždaug 2,5 cm sruogą ir susuk ją į vidų. Palaikyk 5–7 sekundes.

* Ištraukusi žnyples tuoj pat čiupk garbaną ir paprastu segtuku prisek prie viršugalvio. Nesijaudink, jeigu garbanėlė neatrodys tvarkingai ir kyšos jos galiukas.

* Pirmuosius du žingsnius atlik su kita sruoga, tik ją suk ne į vidų, o į išorę. Skirtingos kryptys vėliau neleis garbanoms sukristi stambesnėmis spiralėmis, nuo svorio nutįsti ir... tiesiog dingti.

* Šiuo principu sugarbanok ir susek visus plaukus. Galop papurkšk laku.

* Po penkių minučių (jei turi laiko, gali luktelėti ilgiau) ištrauk visus segtukus ir pirštais išsklaidyk bangas. Kai jau matysi, kad šukuosena tokia, kokios tikėjaisi, bangeles sutvirtink laku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis