Slapti tavo odos kenkėjai

Nė nepastebėsi, kaip šie įpročiai pakenks tavo veidui. Verčiau pažink priešą iš arti!

INTYMUS GLAUSTYMASIS

Po intensyvios meilės sesijos ilsini galvą ant mylimojo krūtinės? Taip, tai labai intymu, tačiau ir rizikinga: ant jo odos susikaupusio prakaito gali patekti į tavo veido odos išsiplėtusias poras ir... išprovokuoti dygti spuogelius. Verčiau kišk po veidu delną arba dumkite kartu į dušą. Tada jau drąsiai galėsi guldyti galvą ant bet kurios vaikino kūno vietos.

KĖPSOJIMAS PRIE KOMPIUTERIO

Daugybę valandų spoksodama į monitorių gali įprasti žiūrėti prisimerkusi. Žinai, ką tai reiškia? Gilias raukšles apie akis! Didink tekstą ekrane. Ir organizuok darbą taip, kad prie kompiuterio sėdėdama kas 45 minutes darytum 10 minučių pertraukėles.

INTENSYVUS DARBAS

Neagituojame tapti baltaranke princese – tiesiog dideli fiziniai krūviai, tarkim, plušėjimas darže ar sporto salėje, remonto darbai ir kt., priverčia įtempti net kaklo bei veido raumenis. Ilgai fiksuojant tokias pozas visos raukšlės subėga tau į veidą.

PRODUKTŲ TESTAVIMAS

Priemones iš mėginukų tepk tik ant rankos. Juk tavo veido nevalia bet kam liesti, o mėginukais naudojasi VISI, – vadinasi, patepusi lūpas bandomaisiais lūpų dažais būsi kaip pasibučiavusi su daugybe nepažįstamų moterų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis