Makiažo maištas: idėjos ir patarimai

Smaragdu spindintys vokai, auksu švytintis veidas, dviem spalvomis tviskančios lūpos... Tokiais netikėtais įvaizdžio efektais iškart priblokši minią.

DVILYPĖ ŠYPSENA

Seniai žinoma: jei nori atkreipti dėmesį, išryškink lūpas kokia nors ryškia spalva – raudona ar fuksijos. Šį sezoną toks triukas įgijo rimtą konkurentą: naujausia mada – tepti lūpas dviem skirtingomis spalvomis. Žinoma, taip elgiasi tik drąsios ir nebijančios iš minios išsiskirti merginos. Kalbame juk apie dvi kontrastingas spalvas! Antra vertus, tokiomis lūpomis atrodysi seksuali, įdomi ir pasitikinti savimi. Reikia tik išsirinkti dvejus lūpų dažus iš tos pačios spalvos grupės. Ryškesniais tepk apatinę lūpą, blankesniais – viršutinę. Tik nesusičiaupk per stipriai – spalvos susimaišys!

SMARAGDINĖ TRAUKA

Skaisčiai žalia spalva iš tolo traukia žvilgsnius. Bent jau taip tvirtina spalvų psichologė Kate Smith. O kokių galių ši spalva įgyja paryškinta blizgesiu! Tik iš pradžių padenk vokus akių makiažo pagrindu (paslepiančiu nelygumus ir dėmeles) – taip žalias akių kontūras dar labiau išryškės. Merk sudrėkintą akių kontūro šepetėlį į žalios spalvos šešėlius ir brėžk virš viršutinio voko blakstienų liniją, šiek tiek pratęsdama už išorinių akių kampučių. Ant viršaus vesk kitą kontūrą – šįkart blizgiu akių kontūro pieštuku. Kuo daugiau sluoksnių vieną ant kito klosi, tuo ryškiau švies tavo žvilgsnis.

AUKSINĖ MERGAITĖ

Kam tie apribojimai! Užuot puošusi blizgesiu tik vieną kurią veido dalį, sušvytėk visa. Tik ne sidabro, o aukso tonais – tokios spalvos labiausia skaistina ir jaunina veidą. Žvilgančiais šešėliais ištepk vokus nuo blakstienų iki pat antakių. Nepamiršk tušo! Skruostikaulius ryškink švytėjimo teikiančia pudra. Baigiamasis akcentas – rusvas lūpų blizgis su šviesą atspindinčiomis dalelėmis bei ypač smulkia žvilgia pudra.

PLANAS C

Užuot kaip įprastai brūkštelėjusi skaistalais per skruostus, teptelėk ir aukščiau – ties smilkiniais. Tai iškart atkreips visų dėmesį. Be to, skruostikauliai atrodys aukštesni. Pridėk abu rodomuosius pirštus tiesiai po kiekvienu vyzdžiu ant kaulėtos viršutinės skruostų dalies: nuo čia ir pradėk – lengvai brūkštelėk trupučiu šviesių skaistalų, paskui C raidės forma keliauk šepetėliu smilkinių link, vis intensyvindama skaistalus, rinkdamasi juos vis tamsesnio atspalvio. Dar labiau sustiprink įspūdį paryškinusi lūpas panašios spalvos dažais.

METALO RITMAI

Su baikerės įvaizdžiu siejami chrominiai nagų lakai dabar ypač madingi. Jei sidabras, auksas, bronza tau atrodo per sunku, rinkis švelnesnes, mergaitiškesnes pastelines versijas. Bet įsidėmėk: blizgus nagų lakas išryškina trūkumus – nagų iškilimus ar įdubimus. Tad užuot kaip visada naudojusi lako pagrindą, pirmiausia tepk nagus nelygumų užpildu – išlyginusi jų paviršių tikrai sukursi ypatingą įspūdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis