Ką daryti: neauga plaukai?!

Jei ramybės neduoda grožio bėdos, klausk Cosmopolitan.lt. Į tavo atsiųstus grožio klausimus atsakys COSMO grožio specialistai.

Ką daryti, jei plaukai nustoja augti? Turėjau ilgus plaukus, tačiau iškarpiau ir man jie nebeatauga. Plaukų galiukus maitinu aliejumi, plaukus tepu kaukėmis. Tačiau jie pakirpti paauga gal porą centimetrų. Ar galėčiau prisiauginti plaukų sruogeles? Kaip jas prižiūrėti? Ingrida

Plaukai auga maždaug po 1 cm per mėnesį. Jų augimą galima pagreitinti laikantis tam tikros mitybos, tačiau ir šiuo atveju prireiks pusės metų, kad pasimatytų rezultatai. Tavo maiste turi būti pakankamai baltymų, geležies, cinko, vitaminų B, E, C. Labai tinka reguliariai prieš trinkimą palepinti plaukus šildytu aliejumi: tinka kokosų, alyvuogių. Galima net trint skalpą alavijų sultimis. Tačiau vis tiek reikia laiko, kad su natūraliomis priemonėmis plaukai atsigautų.

Jei tau itin norisi ilgesnių, vienintelė išeitis – prisiauginti plaukus. Elkis su prisegtomis sruogomis kaip su savo natūraliais plaukais. Jas, net pagamintas iš sintetinio pluošto, galima ir plauti, ir džiovinti, ir formuoti.

Reikia skubiai paslėpti prisegtų plaukų vietą? Drąsiai naudokis įvairiais aksesuarais, beje, ir skarelėmis. Jeigu tai prisegtų plaukų uodega, išpešk sruogą ir apvyniok ja uodegą – užmaskuosi prisegimo vietą.

Jei nori, kad sintetinės sruogos atrodytų natūraliau, dirbtinį jų blizgesį prigesink talko pudra.

Visgi turėk omenyje, jog priauginti plaukai silpnina tavo natūraliuosius ir juos alina, be to, jie slenka – kartais net stirpiau nei natūralūs. Pasiskaityk tai išmėginusių merginų pasisakymus įvairiuose forumuose – labai patenkintų savo sprendimu nedaug.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis