Kaip išvengti nuolatinio odos blizgesio ne vienai dienai, o ilgam

Jeigu veidas dažnai blizga, veikiausiai yra sutrikusi riebalinių liaukų veikla - padidėjęs odos riebumas. Sumažinti odos blizgesį gali specialiomis riebalų perteklių sugeriančiomis servetėlėmis, bet šį kartą siūlome su odos riebumu kovoti priemonėmis, kurios padės jo atsikratyti ilgam.

1. Rinkis kosmetiką, pritaikytą riebesnei odai, dažniau veidui leisk pailsėti nuo makiažo, venk storesnio makiažo pagrindo sluoksnio. Vietoje intensyviai dengiančios pudros, naudok BB tipo kremą. Jis lengvesnės konsistencijos, neužkimš porų ir nesukels perdėto sebumo išsiskyrimo.

2. 1-2 kartus per savaitę nušveisk veido odą švelniu šveitikliu. Nepašalintos negyvos odos ląstelės neleidžia odai atsinaujinti, o riebaus tipo odos poros greičiau užsikemša ir ši dar labiau riebėja.

3. Riebesnės odos savininkių priešai - alkoholis (ypač saldūs kokteiliai), aštrus maistas ir saldumynai. Stenkis jų atsisakyti arba sumažink iki minimumo, odos pokyčius pastebėsi jau po savaitės kitos. Į dienos racioną įtrauk špinatų, morkų, kitų produktų, turinčių vitamino A. Šis vitaminas lėtina odos sebumo išsiskyrimą.

4. Būtinai kasdien drėkink veidą tinkamu kremu. Riebesnei odai ypač tiktų drėkikliai su hialurono rūgštimi. Ši medžiaga sureguliuoja vandens ir riebalų balansą odoje.

5. Kartą per savaitę palepink odą ilgesne procedūra - po šveitiklio nupraususi veidą, ištepk jį žaliojo molio kauke. Šis molis sutraukia poras ir gerina riebalinių liaukų funkcionavimą.

6. Naudok makiažo bazę, kurios sudėtyje nėra aliejų. Ji ne tik paslėps išsiplėtusias poras, bet ir neleis veidui blizgėti ilgesnį laiką.

7. Nakčiai rinkis ne tirštą maitinantį kremą, o lengvą veido odos losjoną. Jis neleis odai išsausėti, tačiau jos ir neapsunkins, leis kvėpuoti. Rinkis drėkiklį su glikolio rūgštimi arba riebalų išsiskyrimą mažinančiu kofeinu ir vitaminu B3, kuris stabdo uždegiminius procesus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis