Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Tvirti ir spindintys nagai: kaip tokius turėti?

Sveiki ir prižiūrėti nagai – tavo vizitinė kortelė. Vien patepti kremu ar gražiai nulakuoti neužtenka. Juos būtina prižiūrėti taip pat rūpestingai kaip veido odą.

SAUSI NAGAI. Nagai per mažai žvilga? Brūkštelėk piršto pagalvėle per jų paviršių. Jei jis nešvelnus, jei jauti šiurkštumą, akivaizdu: nagams trūksta drėgmės. Lakuok juos drėkinamuoju lako pagrindu, rankas plauk tik minkštinamuoju muilu, o geriausia – nusipirk vitamino E kapsulių ir rytą vakarą tepk nagus skystu jų turiniu.

TRAPŪS NAGAI. Suspausk nago kraštus: jei lengvai linksta – viskas gerai, jei nepasiduoda spaudimui – nors ir kieti, jie yra trapūs. Tokie nagai dažniausiai auga kreivi, lengvai lūžinėja, sunku išlaikyti jų siluetą. Ši problema liausis tave varginti, jei nebenaudosi nagų kietiklio ir vakarais reguliariai lepinsi nagus migdolų aliejumi.

MINKŠTI NAGAI. Jei nagai linksta nuo menkiausio spustelėjimo, neaugink jų ilgų – tik porą milimetrų virš piršto galiukų. Stiprink nagus specialiu kietikliu su vitaminais.

PAŽEISTI NAGAI. Derėtų rimtai susirūpinti, jei nagai ploni, sluoksniuojasi, trupa, yra pilkšvi lėtai auga. Tai gali būti organizmo dehidracijos signalas. Kita galima priežastis – pomėgis dažnai priauginti akrilinius nagus. Tai ypač kenkia natūralių nagų sveikatai ir grožiui. Įprask juos lakuoti vitaminais praturtintu lako pagrindu, dusyk per dieną tepk nagams skirtu maitinamuoju kremu.

NORMALŪS NAGAI. Jie stiprūs, lygūs, blizgūs, lankstūs, rausvos spalvos, greitai auga. Kad tokie ir liktų, nepamiršk specialiomis priemonėmis jų dažnai drėkinti, jei gresia kontakto su chemikalais rizika, būtinai apsimauk pirštines ir nemirkyk rankų labai karštame vandenyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?