7 triukai akių formai tobulinti

Makiažas skirtas ne saviraiškai ar meniniams eksperimentams , o paryškinti gražiausius tavo veido bruožus. Pabrėžk akis ir niekada nesuklysi. Tik atmink: mažiau yra daugiau.

1. Pirmiausia vokus visada padenk natūralios spalvos šešėliais – ant tokių geriausiai prikibs kiti pigmentai, o jei sudrebės ranka, bus lengviau nuvalyti.

2. Visada kontūro priemonę tepk ant jau padengtų šešėliais vokų. Linija bus ryški, o ją nutepusi matysi tikrą makiažo vaizdą. Jei reikės, lengvai pakoreguosi.

3. Jei kontūro pieštukas tavo jautriems vokams per kietas, pirmiausia pašildyk jį delnuose. Tik nesugalvok kišti prie šildytuvo, džiovintuvo ar atviros ugnies!

4. Kad nubrėžtas kontūras atrodytų dar įspūdingiau, pirmiausia akies voką padenk tokios pat spalvos šešėliais.

5. Kad kontūrą nubrėžtum kuo tiksliau, labai atsargiai pirštu patempk išorinį akies kamputį – taip voko oda išsitemps, taps standesnė, taigi ir piešti bus ženkliai patogiau.

6. Jei manai, kad tapyba šešėliais – ne tavo pašaukimas, rinkis spalvotą kontūro priemonę. Tegu ji būna žalia, vandens spalvos, violetinė ar tamsiai mėlyna. Gausiai tušu nutepus blakstienas šios spalvos prabyla. Apie tavo grožį, žinoma.

7. Akių makiažas išties bus baigtas, kai tik žnyplutėmis atsargiai užriesi blakstienas Ir nepagailėsi trijų sluoksnių blakstienų tušo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis