Gundanti per 7 minutes (greito makiažo triukai)

Nemanyk, kad tik kilogramais dažų galima sukurti seksualų įspūdį. Ir šiuo atveju svarbu nepersistengti. Tikrai nė vienas vaikinas nesvajoja: „Norėčiau, kad jos veidą slėptų nenugrandoma dažų kaukė.“ Užuot atkakliai tinkavusi visą veidą, sutelk dėmesį į lūpas ir akis. Be abejo, lengvai išardoma šukuosena – būtina.

1 minutė: suteikti odai švytėjimo

Jei reikia greitai susiruošti, nešvaistyk laiko ilgai trunkančiai odos lyginimo ir maskavimo procedūrai. Vakaro šviesoje smulkūs trūkumai ne tokie akivaizdūs. Visa, ko tau reikia, – biria pudra plonai padengti T zoną ir skruostus. Nori subtilesnio įspūdžio? Sudrėkink minkštą makiažo kempinėlę vandeniu, perbrauk per kompaktinės pudros paviršių ir lygink odą – pigmentas pasiskirstys dar tolygiau, todėl oda atrodys natūrali. Galop veidą nupudruok biria pudra. Ji saugos nuo riebaus blizgesio.

3 minutės: vokams ir blakstienoms pagražinti

Nudažyk blakstienas tušu, tada kompaktine pudra jas papudruok, paskui vėl nutepk tušu. Blakstienos atrodys storos, ilgos ir tankios. Tada blakstienų šepetėlio viršūnėle (tarsi dėliotum taškelius ant i) pabaksnok tarp blakstienų, o pigmento nelygumus švelniai išskirstyk vatos pagaliuku. Galop pirštu vokus padenk tamsiais kreminiais arba spindžiais pudriniais šešėliais (blizgios dalelės neleis pastebėti nelygiai užtepto pigmento). Slyvų, levandų ar baklažanų atspalviai tiks bet kurio tipo odai.

2 minutės: lūpoms padaryti įspūdingoms

Įspūdingos – nebūtinai akinamo ryškumo. Juolab kad akims intensyvaus pigmento nepagailėjai. Tebūnie lūpos it natūralios. Pirmiausia pasirūpink, kad jos atrodytų putlios: viršutinę lūpą apvesk kūno spalvos kontūro pieštuku ir nutepk bespalviais blizgalais. Tada suspausk lūpas taip, kad blizgalai ir minkštas kontūro priemonės pigmentas atsispaustų ir ant apatinės lūpos. Neabejok: jos bus tokios, kokias vyrai bučiuoja nesukdami galvos, kuo ir kiek jos pagražintos.

1 minutė: šukuosenai

Kad šukuosena atrodytų puošniai, prieš pradėdama makiažą pakaitink plaukų tiesinimo žnyples, jų plokšteles patepusi lašeliu alyvuogių aliejaus. Išgražinusi veidą perbrauk jomis per priekines sruogas – juk į čia pirmiausia krypsta žvilgsniai. Alyvuogių aliejus suteiks plaukams blizgesio, tačiau jų nesulipins, kaip kartais nutinka naudojant kai kurias stiprios fiksacijos modeliavimo priemones. Likusius plaukus suimk į laisvą kuodą, sutvirtink smeigtukais ir papuošk spindžia sege.

Liko kelios laisvos akimirkos? Suspindėk dar labiau! Jei turi birių it pudra auksinių šešėlių, įberk jų žiupsnelį į purškiamojo kondicionieriaus indelį ir papurkšk plaukus. Jie visą vakarą mirgės auksine migla!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis