Gudrybės, kaip visą vakarėlį išlikti žaviai (specialistų patarimai)

Nėra teisybės šiam pasauly: reklamų gražuolės gali galvomis eiti, bet vis tiek atrodo gaivios ir preciziškai dailios, o mes, žemiško gyvenimo dukros? Tik įsijauti į linksmybes – tušas jau ir teka, šešėliai ant skruostų byra, į vokų raukšles susimeta, kruopščiai sulaižyti plaukai pasišiaušia it varnų lizdas. Neskubėk purkštauti, kad reklamose viskas apgaulė, – mes tik paprasčiausia nežinome kai kurių stilistų ir vizažistų triukų.

Jokio chaoso ant galvos

Būna PMS, o būna ir NTPD – niekam tikusių plaukų diena. Pavyzdžiui, ištiesinai juos, o per karštą vakarėlį nuo prakaito jie ėmė ir į visas puses išsidarkė. Vargu ar būsi į rankinę įsimetusi plaukų želė, tačiau gal pati turėsi ar kas nors iš pažįstamų ras rankų kremo? Išspausk jo į delną maždaug 10 centų monetos dydžio šlakelį ir sumaišyk su tokiu pat kiekiu vandens – štai ir turi serumo plaukams glotninti. Gali jį tepti ir vietomis, ten, kur plaukai šiaušiasi, gali ir prilyginti išsitaršiusias sruogas. Jei plaukai garbanoti, serumą įmasažuok - taip juos ir sudrėkinsi, ir formą suteiksi.

Jokio riebaus veido blizgesio

Ten, kur sausakimša žmonių ir vyksta šokiai, prakaito neišvengsi. Dar apmaudžiau, kad jis bando veržtis ne tik per antiperspiranto saugomas pažastis – sunkiasi ir per veido poras. Pudra padės tik tuo atveju, jei blizga nedideli odos ploteliai, tačiau jei pulsi pudrinti viso prakaituoto veido, netrukus jis primins sluoksniuotą pyragą. Taigi palik ramybėje kosmetiką - trauk į tualetą tualetinio popieriaus: jis puikiai sugeria prakaitą ir riebalus.

Jokių lūžusių nagų

Nagas skilo/atplyšo/lūžo, o tu – neįsimetusi dildės! Ne bėda – tik susirask degtukų dėžutę: pabrūžink nelaimingą nago briauną į šiurkštųjį dėžutės šoną – tą, kur brauki degtuką. Kita išeitis: jei mūvi džinsus, patrink nagą į jų siūlę – šitaip irgi sušvelninsi deformuotą jo vietą.

Jokių juodų paakių

Mėgindama servetėle trinti nubėgusį tušą ar iš vėžių išklydusį akių kontūrą tik suerzintum jautrią paakių odą. Ir šiuo atveju verčiau padėtį taisyti rankų kremu. Teptelėk jo žirnio didumo lašelį po viena akimi, po kita ir švelniai brauk per paakius servetėle – argi ne puikus kremo konsistencijos valiklis?

Jokių vyno dėmių ant lūpų

Raudonasis vynas dažo ne tik dantis. Kur kas greičiau jis palieka žymių ant tavo lūpų. O jo pigmentai ne tik taip įsigeria, kad lengvai nenutrinsi, bet dar ir džiovina odą. Taigi čiupk į saują žiupsnelį cukraus ir nuėjusi į vonią pasinaudok juo kaip šveitikliu: į delną ant cukraus užlašink truputį vandens, kad išeitų šiurkšti masė. Švelniai kitos rankos pirštu įtrink ją į lūpas – štai ir nebeliko vyno nė žymės.

Jokios raudonos, dėmėmis išmuštos odos

Susijaudinus į odos paviršiaus kapiliarus priplūsta pernelyg daug kraujo – štai kodėl per emocijų antplūdį dėmėmis gali išmušti ne tik veidą, bet ir krūtinę bei kaklą. Visiškai nekas. Ypač jei dėvi atvirą suknutę. Paprasčiausia išeitis – paimti atšaldytą vandens butelį (arba sudrėkinti šaltu vandeniu popierinį rankšluostį) ir pridėti prie paraudusios vietos. Šaltis apmalšins paraudimą.

Jokių nosį riečiančių pažastų

Deja, kartais taip būna: nors ir pateptos dezodorantu, pažastys vis tiek trenkia prakaitu. Tokiais atvejais tave gelbės mėgstami kvepalai – ne vien dėl to, kad skleidžia stipresnį ir seksualesnį aromatą: juose esantis alkoholis užmuš dvoką keliančias bakterijas, kurios sparčiai dauginasi, kai prakaituojame.

Jokio nubėgusio makiažo iki pat ryto

Skaistalų veikiausia nesinešioji, tačiau lūpų dažų – turi. Pasiryškinusi lūpas, vos vos patepk jais ir skruostus. Išsklaidyk. Perbrauk tušu per blakstienas ar paryškink akių kontūrus pieštuku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis