Azijos gražuolės šią veido kaukę vadina auksine, bet pasigaminti ją gali kiekviena

Dėl nepakankamo poilsio, netinkamo gyvenimo būdo, mitybos ar streso veide atsiranda ženklų, išduodančių organizmo nusilpimą ir nuovargį.

Puikiai žinome, ką reiškia atsikelti paburkusiais paakiais ar užkritusiais vokais. Ne viena makiažo priemonėmis slepiami patamsėjusius ratilus po akimis, tikimės, kad kremai panaikins ir aplink akis susidariusias raukšleles. Pirmiausia, kad atsikratytum šių sendinančių nuovargio ženklų, reikėtų nenumoti ranka į tai, ką valgai, kiek miegi ir judi, įvertinti, ar turi žalingų įpročių - nesveikas gyvenimo būdas itin greitai atsispindi veide.


Atsigauti odai padės ir auksine vadinama natūralių ingredientų kaukė. Jos pradininkės - gražuolės indės. Indijoje ciberžolė naudojama ne tik kaip prieskonis, bet ir kaip veiksminga grožio priemonė. Ciberžolių kaukė atjaunina ir pagyvina veido odą, ji skatina kraujotaką, neleidžia skysčiams kauptis organizme.


Įspėjame: užtepus šio mišinio iš pradžių oda gali parausti, tačiau šis paraudimas atsiranda dėl suaktyvėjusios kraujo tėkmės, po valandos paakių oda kaipmat taps skaistesnė. Be abejo, jei užtepusi kaukę jauti graužimą ar skausmą, kaukę reikėtų nuvalyti, o veidą nuprausti. Graužimas gali atsirasti ir dėl per didelio kiekio citrinų sulčių, tad gamindama kaukę nepersistenk.


Reikės:

* 1/3 stiklinės ciberžolių miltelių

* 1 šaukšto sodos

* šviežiai spaustų citrinos sulčių


Visus ingredientus sumaišyk iki vientisos masės. Jei veido oda jautri, citrinų sultis pakeisk keliais lašais veido toniko ar vandens. Auksinę kaukę tepk apie akis, tačiau ne per arti jų, palaikyk 15 minučių. Po to nuprausk veidą šaltu vandeniu ir patepk drėkinamuoju kremu. Kaukę rekomenduojama daryti 3-4 kartus per mėnesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis