Ką apie tave sako lūpų dažai

Lūpų dažai – netik daugumai mūsų mirtinai reikalinga grožio priemonė; kuri suteikia lūpoms ryškumo, putlumo, išraiškingumo ir visokių kitokių „–umų“ iš tos formos, kuria juos nuzulini dalydamasi, galima žvilgtelėti tiesiai tau į sielą. Jei galima – tai ir žvelgiame!

Tavo lūpų dažai išlikę pirminės formos

Visada žaidi pagal taisykles, nes esi tikra: jei laikysiesi tvarkos, palengvinsi gyvenimą ir sau, ir aplinkiniams. Todėl nesiverži į lyderes, mieliau seki kitais ir lieki šiek tiek šešėlyje – būti žaidimų aikštelės viduryje tau nejauku. Esi labai pareiginga, tau būdinga ryškių analitinių gebėjimų: savo idėjas ir pasiūlymus vadovybei iliustruoji grafikais, o dienotvarkę kruopščiai planuoji, todėl pasieki akivaizdžių karjeros rezultatų. Kuo aštresnis lūpų dažų kraštas, tuo stipresnis tavo užsispyrimas. Kita vertus, esi apdovanota puikiu humoro jausmu ir moki linksmintis.

Patarimas. Kartais atleisk vadeles ir, užuot kūrusi planus, pajusk gyvenimo tėkmę. Taip pat lavink intuiciją, kuria dažnai nepasitiki.

Tavo lūpų dažai apvaliu lygiu galiuku

Iš prigimties esi taikdarė. Dėl savo nuolankaus, lengvo, santūraus, ramaus būdo be pastangų pelnai žmonių simpatijas. Jiems patogu su tavimi – tu mandagi, švelni. Kaip tik tokia, kurias vadina tikromis moterimis. Kita vertus, nesi tokia paprasta, kokia gali atrodyti. Tu aštraus proto, puikaus skonio, gebi gerai orientuotis nežinomomis aplinkybėmis. O polinkis gludinti aštrius kampus, atviro konflikto baimė gali tave netgi paversti pagiežinga ir kerštinga.

Patarimas. Nekaupk nuoskaudų – geriau švelniai ir taktiškai, kaip tu tikrai moki, išsakyk savo nuomonę. Dėl to meilės tikrai neprarasi. Gal kaip tik atvirkščiai.

Tavo lūpų dažai į kraštą šiek tiek nusmailėjusiu galiuku

Ne moteris, bet uraganas! Taip sakoma apie tokias kaip tu – drąsias, paslankias, labai pasitikinčias savimi (kartas netgi per daug). Tau patinka būti dėmesio centru (ir dėl prigimtinio ekscentriškumo tai padaryti pavyksta lengvai). Visais klausimais turi savo nuomonę, moki ją apginti, netgi mėgsti ginčytis. Ir taisyklių savų turi. Tiesa, daugeliui jos nevisiškai suprantamos, o tai kartkartėmis išprovokuoja ginčų su artimais žmonėmis. Tu labai emocinga, todėl esi puiki mylimoji, bendraudama su brangiu žmogumi elgiesi atvirai, kūrybingai. Bet visas tas aistrų vulkanas taip persmelktas perfekcionizmo, kad kartais virsta teisuoliškumo manija. Jeigu jau duodi patarimą, tai kaip tik tokį, kokio reikia, ir kam reikia. Jeigu jau kas patikėjo saugoti paslaptį – saugai ją šventai...

Patarimas. Išmok kontroliuoti emocijas, ir jos taps amžinu tavo charizmos varikliu.

Tavo lūpų dažai lenktu galiuku ir aštriais kraštais

Kūrybinga asmenybė. Tu lakios vaizduotės, energinga, lengvai priimi naujas tendencijas, susižavi šviežiomis idėjomis (tiesa, taip pat lengvai ir atvėsti). Dažnai tampi kompanijos siela: žmonės jaučia tavo draugiškumą, aktyvumą, norą bendrauti. Dėmesys tau malonus, įsimyli lengvai ir greitai, kartais nė nepastebi, kaip tai įvyksta. Tiesą sakant, būna, kad nustoji kontroliuoti, kas vyksta tavo gyvenime, todėl tau būtinas griežtas grafikas, pati organizuoti įvykių nesugebi. Kad ir kaip ten būtų, tave dažnai vadina unikalia asmenybe. Greičiausia turi dvejus lūpų dažus: vienais gražiniesi eidama į darbą, kitais – pramogauti. Ir vieno jų galiukas smailesnis nei kito. Atkreipk dėmesį, katro: aštresnis lūpų dažų galiukas reiškia daugiau įtampos toje gyvenime srityje, kuriai jie skirti.

Patarimas. Venk laisvai samdomo darbo – kontoroje, kurioje aiškus darbo grafikas, greičiau pasieksi laimėjimų.

Tavo lūpų dažai nusmailėjusiu galiuku

Tau svarbiausia – namai ir šeima. Čia tu tikra verslo moteris – išmaniai, kruopščiai, be regimų pastangų tvarkai buitinius reikalus, vadovauji namiškiams, kuriuos labai myli. Gebi suprantamai paaiškinti, ko nori, duodi aiškių nurodymų, tačiau ir pati esi itin pareiginga, atsakinga. Būtum puiki vadovė, bet vargu ar karjera tau rūpi. Kita vertus, jei jau dirbi, tavo santykis su kontora ir kolegomis toks pat kaip ir su namais bei šeima – aplink save kuri šiltą, geranorišką atmosferą. Kai kyla problemų, kartais esi linkusi perspausti, kelti paniką. Tau patinka gražūs daiktai, todėl tavo garderobas – daug suderintų komplektų. Beje, priešingai nei daugelis, dievini perstatyti baldus, remontuoti namus.

Patarimas. Be tavo mažo jaukaus pasaulėlio, egzistuoja dar ir kitas – didelis. Nenusisuk nuo jo. Tai praturtins tavo gyvenimą ir suteiks naujų idėjų.

Tavo lūpų dažai plokščiu paviršiumi

Esi toks aiškus žmogus kaip ir tavo lūpų dažų galiukas. Aukštų moralės principų, labai sąžininga, patikima. Tikėtina, konservatyvi, užtat pastovi bei ištikima ne tik savo idealams, bet ir draugams. Kita tavo principingumo pusė – kartais būni pernelyg tiesmuka, o tai aplinkinius nuteikia prieš tave, net jeigu jie pripažįsta, kad esi teisi. Kita vertus, gali pasakyti ir tai, ką iš tavęs tikimasi išgirsti. Juk ir tau reikia kitų palaikymo, pritarimo. Dėl šios priežasties kruopščiai rūpiniesi savo išvaizda – kad padarytum norimą įspūdį. Sunkumai tavęs negąsdina. Atvirkščiai, įkvepia. Esi nuovoki, mėgsti laimėti. Kūrybinis potencialas, gera atmintis ir nuovokumas tau labai padeda.

Patarimas. Žmonės kartais netelpa į tavo griežtų principų rėmus. Neišbrauk pažeidėjų iš savo gyvenimo, mokykis atleisti, būti lankstesnė.

Tavo lūpų dažai plokščiu šiek tiek įgaubtu paviršiumi

Jeigu Boriso Akunino vienuolė Pelagija ar Agathos Christie ponia Marpl naudojosi lūpų dažais, jų galiukai buvo kaip tik tokie. Nes tai būdinga žinių ištroškusioms, smalsioms, analitinio proto, entuziastingoms asmenybėms. Moterį šios savybės paverčia puikia detektyve. Esi komunikabili, lengvai susirandi draugų, net nepažįstami žmonės mielai tau patiki savo paslaptis ir klausia patarimo. Tave laiko sudėtinga asmenybe ir gerbia dėl sąžiningumo, aštraus proto, pastabumo. Nepaisant tavo avantiūrizmo, esi rūpestinga, linkusi užjausti. Tačiau gali būti nepalenkiama ar net žiauri, jeigu susiduri su išdavyste.

Patarimas. Jei nežinai, kur brasta, nelipk į vandenį – dažnai pamiršti šią tiesą ir susižavi nuotykiais. Būk apdairesnė – ir apsidrausi nuo nemalonumų, kurių tikrai galima išvengti.

Tavo lūpų dažai aštriais kraštais iš abiejų pusių

Tu subtili, labai jautri, linkusi į mistiką, tikėtina, giliai tikinti ar panirusi į dvasines praktikas. Esi dvasinga, išlavintos intuicijos, gal netgi apdovanota ekstrasensiniais gebėjimais. Kasdienybė tave slegia – juk niekas iš paprastų žmonių negali įvertinti tavo subtilios sielos. Gyveni remdamasi vidiniais impulsais, nuolat ieškai naujų įspūdžių – štai kodėl dievini keliauti. Tau visada reikia prisibrauti iki esmės ir rasti prasmę. Bet tai netrukdo patirti malonumo dalyvaujant aukštuomenės vakarėliuose – smagu gauti dėmesio, papliaukšti liežuviu ir apsikeisti naujienomis. Juk visa tai – nauji įspūdžiai ir dar viena priežastis pagalvoti.

Patarimas. Lavink humoro jausmą. Esi labai pažeidžiama kaip tik dėl to, kad gyvenimą vertini pernelyg rimtai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis